AktualnościReprezentacja futsalu A Kobiet

Polskie futsalistki zremisowały z Czeszkami

09 / 10 / 13 Autor: PZPN

W meczu towarzyskim reprezentacja Polski kobiet w futsalu zremisowała dzisiaj z Czechami 2:2 (0:2).

Dwie bramki dla biało-czerwonych zdobyła Justyna Maziarz. – Bałem się tego pierwszego spotkania dziewczyn, trema była dość duża. W pierwszej połowie to my prowadziliśmy grę, ale Czeszki strzelały gole. Na szczęście w drugiej części udało się doprowadzić do remisu. Fajnie to wszystko wyglądało. Jestem mile zaskoczony, ponieważ hala była pełna, przyszło 500 osób – cieszy się Kazimierz Greń, Przewodniczący Komisji ds. Futsalu i Piłki Plażowej PZPN.

Maziarz, piłkarka AZS UJ Kraków, wpisała się na listę strzelczyń w 21. oraz 29. minucie spotkania. W tym miejscu warto dodać, że Polki musiały gonić wynik, bo po pierwszej połowie przegrywały 0:2. Bramki dla czeskiej reprezentacji zdobyły Ondrackova oraz Kladrubska.

Polska – Czechy 2:2 (0:2)

Bramki: Maziarz 21, 29 – Ondrackova 7, Kladrubska 19

Rewanż odbędzie się jutro o godzinie 18:00.