ReprezentacjeReprezentacja A AktualnościBilety na wyjazdowy mecz Albania – Polska Powrót

AktualnościReprezentacja A

Bilety na wyjazdowy mecz Albania – Polska

 22 / 09 / 21 Autor: PZPN
Bilety na wyjazdowy mecz Albania – Polska

Kibice będą mogli uczestniczyć w wyjazdowych meczach swoich reprezentacji w najbliższych spotkaniach eliminacji mistrzostw świata 2022 – poinformowała FIFA i UEFA. W związku z powyższym w piątek na portalu Łączy Nas Piłka rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz Albania – Polska, który odbędzie się 12 października 2021 roku o godzinie 20:45 w Tiranie.


Od początku pandemii kibice gości nie mogli uczestniczyć w europejskich rozgrywkach klubowych ani reprezentacyjnych. Teraz ma się to zmienić. Zgodnie z najnowszymi wytycznymi FIFA i UEFA: „udostępnianie biletów kibicom gości nie jest już zabronione”. Nadal będą jednak oni podlegać ograniczeniom lokalnych władz w związku z COVID-19.

W piątek, 24.09.2021 roku, na portalu Łączy Nas Piłka (https://bilety.laczynaspilka.pl) rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz eliminacji mistrzostw świata 2022 Albania – Polska, który odbędzie się 12 października 2021 roku o godzinie 20:45 na Air Albania Stadium w Tiranie. Wejściówki będą dostępne w cenie 40 zł.

Wymagania dotyczące COVID-19:

Każda osoba na miejscu musi przedstawić negatywny wynik testu PCR na COVID-19 wystawiony najpóźniej 72 godziny przed przybyciem do Albanii lub zaświadczenie o pełnym zaszczepieniu.

Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się
Wideo