ReprezentacjeReprezentacja A AktualnościJerzy Brzęczek: Przed naszą drużyną nowe wyzwanie  Powrót

AktualnościReprezentacja A

Jerzy Brzęczek: Przed naszą drużyną nowe wyzwanie

 13 / 10 / 20 Autor: PZPN
Jerzy Brzęczek: Przed naszą drużyną nowe wyzwanie

W czwartym meczu Ligi Narodów reprezentacja Polski zmierzy się z Bośnią i Hercegowiną, z którą naszej drużynie udało się zwyciężyć miesiąc temu. – Dla nas i rywala będzie to bardzo ważne spotkanie. Spodziewamy się, że przeciwnik wyjdzie w najmocniejszym składzie. Musimy podejść do tego meczu z pełną koncentracją i mobilizacją – powiedział na przedmeczowej konferencji prasowej selekcjoner Jerzy Brzęczek.


O stanie zdrowia Roberta Lewandowskiego:

Na pewno jest poprawa jego zdrowia. Robert weźmie udział w ostatnim treningu przed spotkaniem z Bośnią i Hercegowiną. Myślę, że nic nie wskazuje na to, żeby musiał pauzować. Będzie mógł wystąpić w jutrzejszym meczu i bardzo cieszę się, że będzie do naszej dyspozycji.

O meczu z Bośnią i Hercegowiną:

Do tego spotkania podejdziemy z pełną koncentracją i mobilizacją. Bośnia i Hercegowina to bardzo niewygodny rywal, nieprzyjemny. Bośniacy zremisowali dwa mecze z Holandią i Włochami. Pokazali w tych meczach klasę i jakość. Nam się z nimi udało wygrać, ale teraz będzie zupełnie inne spotkanie. Przed nami nowe wyzwanie. Spodziewamy się, że przeciwnik wyjdzie w najmocniejszym składzie. Dla nas i dla Bośniaków, to bardzo ważne spotkanie.

O Arkadiuszu Miliku:

Rozmawiałem z Arkadiuszem na temat jego sytuacji, ale jestem o niego spokojny. Wiem, że uda się znaleźć rozwiązanie dla niego i reprezentacji. Nie wyobrażam sobie, że móc z niego zrezygnować. To bardzo jakościowy piłkarz, który jest nam bardzo potrzebny. Na pewno to nie jest komfortowa sytuacja. Arek jednak w dwóch meczach pokazał, że pod względem fizycznym prezentuje się fantastycznie.

 

Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się
Wideo