ReprezentacjeReprezentacja A AktualnościJerzy Brzęczek: Izrael to zespół skuteczny. Musimy być czujni  Powrót

AktualnościReprezentacja A

Jerzy Brzęczek: Izrael to zespół skuteczny. Musimy być czujni

 09 / 06 / 19 Autor: PZPN
Jerzy Brzęczek: Izrael to zespół skuteczny. Musimy być czujni

Reprezentacja Polski w czwartym meczu kwalifikacji EURO 2020 zmierzy się z Izraelem. Biało-czerwoni z dziewięcioma punktami są liderem grupy i na PGE Narodowym będą walczyć o przedłużenie zwycięskiej passy. – To bardzo dobrze zorganizowany i skuteczny zespół. Musimy być czujni jako drużyna, żeby nie pozwolić strzelić sobie gola – powiedział trener Jerzy Brzęczek.


O ustawieniu ofensywy na mecz z Izraelem:

Decyzje będziemy podejmować jutro przed obiadem. Czeka nas jeszcze trening. Oczywiście cieszymy się bardzo z trzech punktów w meczu z Macedonią Północną. Aczkolwiek jesteśmy świadomi tego, że nie wszystko funkcjonowało jak trzeba.

O tym jak zatrzymać Erana Zahaviego:

To nie ja będę starał się powstrzymać, ale moja drużyna. Zahavi to bardzo dobry i skuteczny strzelec, co pokazują jego statystyki w poprzednich meczach kwalifikacyjnych. Ma duży wpływ na cały zespół, który jest bardzo dobrze zorganizowany i kreuje wiele sytuacji. Atutem Zahaviego jest umiejętność zdobywania bramek zza linii pola karnego. Nasza obrona musi być czujna, żeby nie przedłużył swojej passy.

O reprezentacji Izraela:

Nasi rywale potwierdzili w minionych meczach, że są dobrze zorganizowani i wyszkoleni technicznie. To było widoczne w sposobie gry i stwarzaniu sytuacji podbramkowych. Mecz z Łotyszami na wyjeździe ułożył się im bardzo dobrze, bo szybko zdobyli bramkę po rzucie wolnym Zahaviego. Następne bramki zostały strzelone już w drugiej połowie. Zdajemy sobie sprawę, że ta drużyna gra bardzo dobrze w piłkę.

O meczu w Skopje i zmianach na mecz z Izraelem:

Mecz z Macedonią Północną przeanalizowaliśmy, ale zostanie to do dyskusji wewnętrznej. Między osobami ze sztabu szkoleniowego i zawodnikami. Wszystko zostało przekazane na odprawie. W kwestii personalnej, wszystko będzie wiadomo w dniu jutrzejszym.

 

Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się
Wideo