ReprezentacjeReprezentacja A AktualnościPolscy kibice w Niemczech już dziś mogą kupić bilet na mecz Niemcy – Polska Powrót

AktualnościReprezentacja A

Polscy kibice w Niemczech już dziś mogą kupić bilet na mecz Niemcy – Polska

 21 / 04 / 15 Autor: PZPN
Polscy kibice w Niemczech już dziś mogą kupić bilet na mecz Niemcy – Polska

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że Niemiecka Federacja Piłkarska rozpoczęła dziś sprzedaż biletów na mecz eliminacji mistrzostw Europy 2016 Niemcy – Polska, który odbędzie się 4 września 2015 roku o godzinie 20:45 we Frankfurcie nad Menem. Zakupu mogą dokonywać wszyscy chętni, a bilety wysyłane są tylko na terenie Niemiec. DFB – organizator meczu – dedykował specjalne sektory dla Polaków mieszkających w Niemczech.


Wystarczy kliknąć <<<TUTAJ>>> i od razu przejdzie się do strony DFB, na której jest prowadzona sprzedać biletów na mecz Niemcy – Polska.

Jednocześnie informujemy, że liczba biletów przekazana Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej przez organizatora do sprzedaży, będzie bardzo ograniczona. Tak, jak dotychczas, z dystrybucji biletów na mecz wyjazdowy, będą mogły w pierwszej kolejności skorzystać osoby, które posiadają Kartę Kibica. Sprzedaż rozpocznie się na około dwa miesiące przed spotkaniem we Frankfurcie nad Menem na stronie www.kupbilet.pl.

O Karcie Kibica Reprezentacji Polski i jej założeniu więcej dowiecie się na portalu Łączy Nas Piłka. Kliknij <<<TUTAJ>>>.

Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się
Wideo