ReprezentacjeReprezentacja A AktualnościRaport kadrowicza: Lewandowski znów trafia, tym razem plecami Powrót

Raport kadrowicza: Lewandowski znów trafia, tym razem plecami

07 / 04 / 14 Autor: PZPN

Zapraszamy do przeczytania raportu z meczów zawodników reprezentacji Polski występujących za granicą. Przyjrzeliśmy się graczom, którzy byli powołani na towarzyskie spotkanie ze Szkocją. Robert Lewandowski, który strzelił w tej kolejce gola plecami, poprowadził Borussię Dortmund do zwycięstwa nad VFL Wolfsburg 2:1.

Bramkarze

Artur Boruc (SOUTHAMPTON FC) – nie grał w spotkaniu z Manchesterem CIty (1:4) z powodu kontuzji

Łukasz Fabiański (ARSENAL FC) – cały mecz z Evertonem na ławce rezerwowych (0:3)

Wojciech Szczęsny (ARSENAL FC) – 90 minut w spotkaniu z Evertonem (0:3)

Obrońcy

Piotr Celeban (FC VASLUI) – cały mecz z Viitorul Constanta (0:1)

Kamil Glik (FC TORINO) – 90 minut w spotkaniu z Catanią (2:1)

Artur Jędrzejczyk (FK KRASNODAR) – cały mecz z FK ROstov (0:2)

Marcin Komorowski (TEREK GROZNY) – 90 minut w spotkaniu z Amkarem Perm (1:0)

Łukasz Piszczek (BORUSSIA DORTMUND) – cały mecz z VFL Wolfsburg (2:1)

Łukasz Szukała (STEAUA BUKARESZT) – 90 minut w spotkaniu z Timisoarą (0:0)

Pomocnicy

Mateusz Klich (PEC ZWOLLE) – 66. minut w meczu Groningen (0:1)

Grzegorz Krychowiak (STADE DE REIMS) – 90 minut w spotkaniu z Paris Saint Germain (0:3)

Ludovic Obraniak (WERDER BREMA) – wszedł na boisko w 89. minucie meczu z Schalke (1:1)

Sławomir Peszko (FC KOELN) – całe spotkanie z Arminią Bielefeld (2:0)

Eugen Polanski (TSG 1899 HOFFENHEIM) – 90 minut i bramka w meczu z Herthą Berlin (1:1)

Maciej Rybus (TEREK GROZNY) – 90 minut w spotkaniu z Amkarem Perm (1:0)

Waldemar Sobota (CLUB BRUGGE) – na boisku od 83. minuty w meczu z Anderlechtem (0:3)

Napastnicy

Robert Lewandowski (BORUSSIA DORTMUND) – 90 minut i gol przeciwko VFL Wolfsburg (2:1)

Arkadiusz Milik (FC AUGSBURG) – cały mecz z Bayernem Monachium na ławce rezerwowych (1:0)