ReprezentacjeReprezentacja A AktualnościRaport kadrowicza: Polanski nadal imponuje formą Powrót

Raport kadrowicza: Polanski nadal imponuje formą

31 / 03 / 14 Autor: PZPN

Zapraszamy do przeczytania raportu z meczów zawodników reprezentacji Polski występujących za granicą. Przyjrzeliśmy się graczom, którzy byli powołani na towarzyskie spotkanie ze Szkocją. Na uwagę zasługuje świetna forma Eugena Polanskiego, który zdobywał gole w dwóch ostatnich kolejkach w Bundeslidze. W tym tygodniu jego Hoffenheim przerwało serię 19 z rzędu ligowych zwycięstw Bayernu Monachium, remisując z nowym mistrzem Niemiec 3:3.

Bramkarze

Artur Boruc (SOUTHAMPTON FC) – 90 minut w spotkaniu z Newcastle (4:0)

Łukasz Fabiański (ARSENAL FC) – cały mecz z Manchesterem City na ławce rezerwowych (1:1)

Wojciech Szczęsny (ARSENAL FC) – 90 minut w spotkaniu z Manchesterem City (1:1)

Obrońcy

Piotr Celeban (FC VASLUI) – mecz z FC Brasov odbędzie się 31 marca o godzinie 18:00

Kamil Glik (FC TORINO) – 90 minut w spotkaniu z Cagliari (2:1)

Artur Jędrzejczyk (FK KRASNODAR) – cały mecz z Kubaniem (3:1)

Marcin Komorowski (TEREK GROZNY) – spotkanie z Samarą 31 marca o godzinie 16:30

Łukasz Piszczek (BORUSSIA DORTMUND) – cały mecz ze Stuttgartem na ławce (3:2)

Łukasz Szukała (STEAUA BUKARESZT) – spotkanie z Botosani w poniedziałek o 20:00

Pomocnicy

Mateusz Klich (PEC ZWOLLE) – całe spotkanie z ADO Den Haag na ławce rezerwowych (1:1)

Grzegorz Krychowiak (STADE DE REIMS) – 90 minut z Lorient (1:1)

Ludovic Obraniak (WERDER BREMA) – cały mecz z Hannoverem na ławce rezerwowych (2:1)

Sławomir Peszko (FC KOELN) – wszedł na boisko w 89. minucie spotkania z TSV 1860 Monachium (1:0)

Eugen Polanski (TSG 1899 HOFFENHEIM) – 90 minut w meczu z Bayernem Monachium (3:3)

Maciej Rybus (TEREK GROZNY) – spotkanie z Samarą 31 marca o godzinie 16:30

Waldemar Sobota (CLUB BRUGGE) – na boisku od 89. minuty w meczu z Lokeren (5:1)

Napastnicy

Robert Lewandowski (BORUSSIA DORTMUND) – 90 minut przeciwko Stuttgartowi (3:2)

Arkadiusz Milik (FC AUGSBURG) – cały mecz z FSV Mainz  na ławce rezerwowych (0:3)