AktualnościReprezentacja A

Bilety: Polska – Litwa

 19 / 03 / 14 Autor: PZPN
Bilety: Polska – Litwa

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że 6 czerwca 2014 roku reprezentacja Polski rozegra mecz towarzyski z Litwą. Spotkanie odbędzie się na stadionie PGE Arena Gdańsk przy ulicy Pokoleń Lechii Gdańsk 1 o godzinie 17:30. 


Dnia 22 kwietnia 2014 roku rozpocznie się Pierwsza Faza sprzedaży biletów na towarzyski mecz z Litwą. Potrwa do 27 kwietnia 2014. Tylko dla członków Klubu Kibica Reprezentacji Polski. W tym okresie będzie można kupić wejściówki w specjalnych, promocyjnych cenach (przeznaczonych tylko dla klubowiczów).

Od 28 kwietnia do 6 czerwca potrwa Druga Faza sprzedaży wejściówek – otwarta dla wszystkich zainteresowanych.

Aby wyrobić kartę Klubu Kibica RP, należy wejść na www.KlubKibicaRP.pl.

CENY BILETÓW

Pierwsza Faza sprzedaży biletów (22.04-27.04.2014):

• kategoria I – 50 zł

• kategoria II – 30 zł

• kategoria III – 25 zł

• bilet rodzinny – 25 zł (bilet dla rodzica/opiekuna) + 10 zł (dziecko) – muszą być zakupione w jednej rezerwacji

Druga Faza sprzedaży biletów (28.04-02.06.2014):

• kategoria I – 55 zł

• kategoria II – 35 zł

• kategoria III – 30 zł

• bilet rodzinny – 30 zł (bilet dla rodzica/opiekuna) + 10 zł (dziecko) – muszą być zakupione w jednej rezerwacji

Sprzedaż biletów będzie się odbywać wyłącznie za pośrednictwem portalu www.KupBilet.pl Pomiędzy fazami sprzedaży przewidziana jest przerwa i wyłączenie systemu www.KupBilet.pl w celu zmian cen biletów i pozostałych aktualizacji.

Dodatkowe informacje:

OBCOKRAJOWIEC

Chęć zakupu biletów dla obcokrajowców nieposiadających polskiego numeru PESEL, należy zgłaszać na e-mail obcokrajowcy@kupbilet.pl wraz ze skanem lub czytelnym zdjęciem paszportu albo innego dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz narodowość. Proszę podać także login, z którego będą kupowane bilety. Trzeba wpisać dane takich osób w „Moje konto” -> „Przyjaciele” na stronie www.KupBilet.pl.

OSOBY NA WÓZKACH INWALIDZKICH 

 1. Jeśli użytkownik nie jest zarejestrowany w systemiewww.KupBilet.pl, powinien zarejestrować się, wchodząc na stronę www.KupBilet.pl i kliknąć „Zarejestruj się”.

2. Po rejestracji w systemie należy wysłać zgłoszenie na adres niepelnosprawni@kupbilet.pl. Zgłoszenie musi zawierać: login z systemu www.KupBilet.pl; skan orzeczenia o stopniu niepełnosprawności (świadczące o fakcie poruszania się na wózku inwalidzkim).

3. Na podstawie przesłanych informacji operator systemu nadaje użytkownikowi uprawnienie do zakupu biletu na sektory/miejsca przeznaczone dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

4. Fakt nadania uprawnienia będzie widoczny po zalogowaniu się w systemie – w menu „Moje konto” pojawi się znak graficzny: osoba na wózku inwalidzkim.

5. Po nadaniu uprawnień, użytkownik ma dostęp do zakupu biletu w sektorach/miejscach przeznaczonych dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

6. Użytkownik może teraz wykonać rezerwację w sektorze dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich.

7. Przebieg samego procesu kupna biletu (rezerwacja i płatność) jest taki sam jak w przypadku innych biletów.

Osoby, które są zalogowane w systemie www.KupBilet.pl i które już kupowały bilety na sektory/miejsca przeznaczone dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, na mecze z Anglią, Ukrainą lub San Marino nie muszą powtórnie wysyłać zgłoszeń. Ikona informująca o możliwości nabycia biletów na sektorach przeznaczonych dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich pojawi się na ich kontach w systemie www.KupBilet.pl automatycznie oraz zostaną poinformowane o tym fakcie mailowo.

 

Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się
Wideo