FederacjaAktualnościOficjalny magazyn reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy 2024 Powrót

AktualnościFederacja

Oficjalny magazyn reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy 2024

 08 / 06 / 24 Autor: PZPN
Oficjalny magazyn reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy 2024

Czas na wielkie piłkarskie emocje! Już 14 czerwca w Niemczech rozpoczną się mistrzostwa Europy z udziałem reprezentacji Polski. Euro odbędzie się tuż za naszą zachodnią granicą, co powoduje, że cieszyć się będzie wielkim zainteresowaniem. Z tej okazji specjalnie dla polskich kibiców przygotowaliśmy unikatowe wydawnictwo (140 stron), które od 10 czerwca będzie w sprzedaży (14,99 zł) w sieci sklepów Biedronka.


Mieliśmy jeden cel – zajrzeć w głąb drużyny narodowej i maksymalnie przybliżyć kibicom życie kadry. Kiedy oddawaliśmy ten magazyn do druku, nie znaliśmy jeszcze oficjalnego składu na mistrzostwa Europy (>>>KADRA POLSKI NA EURO 2024<<<), ale chcieliśmy Was zaprosić do szatni reprezentacji i pokazać prawdziwe twarze jej liderów. Zapraszamy na wywiad z selekcjonerem Michałem Probierzem i kapitanem Robertem Lewandowskim, którego odwiedziliśmy w Barcelonie. Analizujemy grę Piotra Zielińskiego czy turniejową metamorfozę Wojciecha Szczęsnego, który stał się dla kadry zawodnikiem nie do zastąpienia. Zaglądamy też do Tychów, gdzie swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał Jakub Kiwior. Przedstawiamy również drogę do reprezentacji Jakuba Piotrowskiego.

Zabieramy Was także w podróż w czasie, podczas której wspólnie powspominamy poprzednie występy kadry w mistrzostwach Europy.  Czym zajmuje się obecnie Roger Guerreiro, strzelec pierwszego polskiego gola na Euro? Zapraszamy do lektury wywiadu z sympatycznym zawodnikiem, z którego twarzy nigdy nie schodzi uśmiech.

Zapraszamy od 10 czerwca do sieci sklepów Biedronka, życzymy miłej lektury i jak najwięcej radości z występów reprezentacji Polski w mistrzostwach Europy!

Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się
Wideo