FederacjaAktualnościPZPN wyłącznym agentem handlowym sprzedaży Oficjalnych Pakietów Hospitality na turniej 2018 FIFA World Cup Russia Powrót

AktualnościFederacja

PZPN wyłącznym agentem handlowym sprzedaży Oficjalnych Pakietów Hospitality na turniej 2018 FIFA World Cup Russia

 01 / 12 / 17 Autor: PZPN
PZPN wyłącznym agentem handlowym sprzedaży Oficjalnych Pakietów Hospitality na turniej 2018 FIFA World Cup Russia

Szanowni Państwo! Z dumą i radością mamy przyjemność poinformować, że Polski Związek Piłki Nożnej został powołany na wyłącznego agenta handlowego firmy MATCH Hospitality w Polsce na sprzedaż Oficjalnego Programu Hospitality 2018 FIFA World Cup Russia.


Reprezentacja Polski awansowała na mundial po 12 latach przerwy. Na MŚ zagra po raz 8. Jest to okazja aby zobaczyć zmagania Polaków w komfortowych warunkach, spełniających najwyższe standardy. Więcej szczegółów na temat Oficjalnego Programu Hospitality i dostępnych produktów będziemy w stanie przekazać Państwu w nadchodzących dniach.

TUTAJ znajduje się link do Oficjalnej Broszury Programu Hospitality.

Formularz zamówienia Pakietów Hospitality na mistrzostwa świata w Rosji znajduje się TUTAJ.

W razie zainteresowania ofertą lub w razie pytań prosimy o kontakt pod adresem: hospitality@pzpn.pl

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FAN ID

Aby móc uczestniczyć w meczach FIFA Mistrzostw Świata Rosja 2018, należy uzyskać tzw. FAN ID.

Jest to dokument wprowadzony na prośbę władz Federacji Rosyjskiej, służący identyfikacji kibiców i poprawie bezpieczeństwa podczas turnieju.

Wyrobienie FAN ID niesie za sobą szereg udogodnień, jak ulgi podczas podróżowania po Rosji lub może służyć jako wiza wjazdowa na teren Federacji Rosyjskiej.

Więcej informacji możecie Państwo znaleźć na stronie http://www.fan-id.ru/

Po FAN ID można aplikować po sfinalizowaniu opłat za bilety oraz po otrzymaniu wiadomości e-mail z potwierdzeniem przyznania biletów.

UWAGA!: PZPN nie jest w żaden sposób zaangażowany w sprzedaż biletów na Mistrzostwa Świata Rosja 2018. Wszelkie informacje można znaleźć na stronie www.FIFA.com/tickets gdzie regularnie pojawiają się nowe artykuły i publikacje.

Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się
Wideo