FederacjaAktualnościTrenerze, zarejestruj się na PZPN24 i odbierz swój egzemplarz Narodowego Modelu Gry PZPN Powrót

AktualnościFederacja

Trenerze, zarejestruj się na PZPN24 i odbierz swój egzemplarz Narodowego Modelu Gry PZPN

 09 / 05 / 16 Autor: PZPN
Trenerze, zarejestruj się na PZPN24 i odbierz swój egzemplarz Narodowego Modelu Gry PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że dziś, tj. 9 maja 2016 roku, zostanie uruchomiona platforma PZPN24, dzięki której rozpoczniemy darmową dystrybucję podręczników Narodowy Model Gry PZPN  w wersji papierowej.


Od dziś każdy trener piłki nożnej w Polsce, po zarejestrowaniu się w systemie PZPN24 na stronie pzpn24.pzpn.pl, otrzyma bezpłatny egzemplarz podręcznika Narodowy Model Gry PZPN  w wersji drukowanej, który zostanie przesłany drogą pocztową na wskazany adres. Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji oraz film instruktażowy przygotowany na tę okazję, są już dostępne na stronach www.pzpn.pl oraz www.laczynaspilka.pl.

Jesteśmy przekonani, że Narodowy Model Gry PZPN to publikacja pełna niezbędnych informacji, która będzie inspiracją do dalszej pracy trenerów oraz przyczyni się do poszerzenia ich wiedzy z zakresu szkolenia, a co za tym idzie – podniesienia poziomu piłki nożnej w Polsce.

Jednocześnie informujemy, że PZPN rozwija zunifikowany, informatyczny system PZPN24, który będzie platformą umożliwiającą funkcjonowanie wszystkich aspektów tematyki trenerskiej, tj. np. wyszukiwanie komisji licencji trenerskich, konferencji, czy też kursów trenerskich i rejestrowania się na nie.

UWAGA trenerzy UEFA PRO I UEFA A:

Wszyscy trenerzy posiadający ważną licencję UEFA PRO i UEFA A, mogą od dziś zapisać się także na najbliższą Ogólnopolską Konferencję Trenerską PZPN,  która odbędzie się w lipcu br. w Białej Podlaskiej. Rejestracja na w/w. imprezę odbywa się tylko i wyłącznie przez platformę PZPN24 dostępną na pzpn24.pzpn.pl.

Dodatkowo pragniemy poinformować, że osoby, które chcą przedłużyć lub uzyskać licencję UEFA PRO bądź UEFA A, również muszą zarejestrować się na w/w. platformie.

Trenerze, nie trać czasu i zarejestruj się już dziś!

Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się
Wideo