Aktualnościstrona 5

[EURO U-17] Sprzedaż biletów na mecz Polska – Niemcy
28 / 05 / 23

We wtorek (30 maja) o godzinie 16:30 odbędzie się półfinał mistrzostw Europy do lat 17 pomiędzy reprezentacjami Polski i Niemiec. Sprzedaż biletów na to spotkanie prowadzi UEFA. Można je kupić wyłącznie w formie online.

U-17: Bilety na ćwierćfinałowy mecz Polska – Serbia wyprzedane
26 / 05 / 23

Reprezentacja Polski U-17 w sobotę o godzinie 15:00 zmierzy się w Telki z Serbią w ćwierćfinale mistrzostw Europy. Bilety na ten mecz zostały już wyprzedane. Jednocześnie przypominamy, że sprzedaż biletów na UEFA U17 EURO odbywa się wyłącznie online na stronie UEFA.com. Nie ma punktów sprzedaży na stadionach.

U-17: Polacy przegrali z Walijczykami, ale awansowali z pierwszego miejsca
23 / 05 / 23

Trzeci występ reprezentacji Polski do lat 17 na mistrzostwach Europy, mimo kilku sytuacji strzeleckich, zakończył się porażką. Biało-czerwoni ulegli 0:3 w ostatnim spotkaniu fazy grupowej z Walijczykami, a trafienia dla rywali padły w drugiej połowie. Najpierw wynik w 82. minucie otworzył Gabriele Biancheri, a później dublet ustrzelił Iwan Morgan. Podopieczni szkoleniowca dzięki dwóm wcześniejszym zwycięstwom z Irlandią (5:1) i Węgrami (5:3) zapewnili sobie awans do ćwierćfinału. Polacy wyszli z grupy z pierwszego miejsca.

[EURO U-17] Kolejny świetny mecz Polaków i awans
20 / 05 / 23

Reprezentacja Polski do lat 17 nie zwalnia tempa. W pierwszym meczu młodzieżowych mistrzostw Europy biało-czerwoni rozgromili Irlandię, w drugim spotkaniu nie dali szans gospodarzom imprezy. Podopieczni Marcina Włodarskiego znów zagrali z polotem, kolejnemu rywalowi wbijając pięć goli. Tak jak wtedy, tak i teraz ze świetnej strony pokazał się Mateusz Skoczylas. Ta wygrana sprawiła, że Polacy zapewnili sobie awans do kolejnej rundy.

U-17: Pokaz siły Polaków! Irlandia wysoko pokonana
17 / 05 / 23

W pierwszym spotkaniu rozgrywanych na Węgrzech mistrzostw Europy do lat 17 reprezentacja Polski wygrała z Irlandią 5:1. Gole dla biało-czerwonych strzelili: Mateusz Skoczylas (dwa), Dominik Szala, Karol Borys i Szymon Kądziołka.

U-17: Powołania na turniej mistrzostw Europy
29 / 04 / 23

Selekcjoner Marcin Włodarski ogłosił listę zawodników powołanych do reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy w kategorii do lat 17, które w dniach 17 maja – 2 czerwca odbędą się na Węgrzech.