Aktualnościstrona 45

Powołania na mecz z Luksemburgiem
05 / 09 / 14

Trener Robert Wójcik podał skład 18-osobowej kadry do lat 17 na najbliższy mecz z Luksemburgiem, który odbędzie się 25 września.

Dzięcioł: Stać mnie na więcej
30 / 08 / 14

Reprezentacja Polski do lat 17 zwyciężyła w Turnieju o Puchar Syrenki, pokonując Szwecję 4:0. Do triumfu drużynę prowadzoną przez trenera Roberta Wójcika poprowadził Ernest Dzięcioł, kapitan biało-czerwonych i najlepszy zawodnik XXIX edycji Pucharu Syrenki. – Nasza gra w obronie wyglądała nieźle, starałem się wszystko „czyścić” i mimo korzystnego wyniku w finale, ciągle mobilizowałem kolegów. Nagroda najlepszego gracza turnieju potwierdza, że chyba nieźle wykonałem swoją robotę – mówi.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęciowej z piątkowego finału Pucharu Syrenki, w którym reprezentacja Polski do lat 17 pokonała rówieśników ze Szwecji 4:0. Zdjęcia znajdziecie TUTAJ.

Reprezentacja Polski do lat 17 w pięknym stylu pokonała w Sulejówku drużynę Szwecji 4:0 i wygrała Puchar Syrenki! Dwie bramki dra drużyny trenera Roberta Wójcika zdobył Krystian Bielik, a po trafieniu dołożyli Marcin Listkowski i Ernest Dzięcioł.

Puchar Syrenki: Czas na rozstrzygnięcia!
28 / 08 / 14

Przed nami ostatnie mecze o miejsca w Turnieju o Puchar Syrenki. W spotkaniu o pierwsze miejsce (transmisja na żywo na PZPN.pl) reprezentacja Polski zmierzy się ze Szwecją, natomiast w „małym finale" Norwegia zagra z Ukrainą. Przedstawiamy harmonogram gier w trzecim, ostatnim dniu rozgrywek.

WYNIKI DRUGIEGO DNIA TURNIEJU O PUCHAR SYRENKI

Znamy już wyniki drugiego dnia XXIX Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Syrenki. Podopieczni trenera Roberta Wójcika pokonali Norwegię 3:0, a w pozostałych spotkaniach zwycięstwo odniosła Szwecja, z którą zmierzymy się w finale, a także Łotwa i Belgia.