Aktualnościstrona 6

Zwycięstwo Legii i awans do półfinału Pucharu Polski
28 / 11 / 17

Całą pierwszą połowę trwały męczarnie Legii, która w mocno rezerwowym składzie nie potrafiła stworzyć ani zagrożenia, ani utrzymać organizacji w obronie. Dopiero prowadzenie Drutex Bytovii Bytów i zmiana w przerwie spowodowały, że mistrz kraju odżył i szybko kilkoma golami odsunął jakiekolwiek zagrożenie braku awansu do półfinału Pucharu Polski wygrywając 4:2.

Górnik Zabrze znów cierpliwy i zwycięski

Tylko w jednym z dotychczasowych 22 spotkań Górnika Zabrze w tym sezonie drużyna Marcina Brosza nie strzeliła gola. Dzięki postawie Radosława Janukiewicza jego Chojniczanka dzielnie broniła się przez godzinę rewanżu, ale potem Rafał Kurzawa przymierzył tak, że nawet doświadczony golkiper nie był nic w stanie zrobić. Lider Ekstraklasy w dobrym stylu potwierdził zwycięstwem (3:0) swój awans do półfinału Pucharu Polski.

[WIDEO] Magazyn Pucharu Polski. Zobacz wszystkie gole
21 / 11 / 17

Za nami pierwsze mecze ćwierćfinału Pucharu Polski. Po ich zakończeniu bliżej półfinału znalazły się ekipy Górnika Zabrze, Arki Gdynia, Legii Warszawa i Korony Kielce. Zobaczcie wszystkie gole, które padły w czterech spotkaniach!

[PUCHAR POLSKI] Znamy terminy meczów rewanżowych 1/4 finału Pucharu Polski
10 / 11 / 17

Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej wyznaczył terminy rewanżowych spotkań 1/4 finału Pucharu Polski. Jako pierwszy rozegrany zostanie mecz Górnika Zabrze z Chojniczanką Chojnice, a rywalizację zamknie starcie Korony Kielce z Zagłębiem Lubin. Bezpośrednio po zakończeniu tego drugiego zostanie przeprowadzenie losowanie par półfinałowych.

[PUCHAR POLSKI] Osłabiona Korona zaskoczyła Zagłębie!
26 / 10 / 17

Chociaż do Lubina Gino Lettieri przywiózł jedynie szesnastu zawodników do gry, to po jego drużynie nie widać było sporych problemów kadrowych. Korona Kielce była zespołem bardziej dojrzałym, zdyscyplinowanym i w pierwszym spotkaniu ćwierćfinału Pucharu Polski wygrała na wyjeździe z Zagłębiem.

[PUCHAR POLSKI] Sadiku i Pasquato dają Legii zwycięstwo

Przed przerwą Drutex Bytovia strzeliła kontaktowego gola, w drugiej połowie na stadionie w Bytowie zgasło światło, ale koniec końców było to spokojne zwycięstwo warszawskiej Legii. Mistrz Polski dzięki dwóm bramkom Armando Sadiku i jednej Cristiana Pasquato wraca z wyjazdu znacznie bliżej półfinału Pucharu Polski.