Aktualnościstrona 2

Raków w półfinale, Legia pokonana!
13 / 03 / 19

- Sen Rakowa trwa, sen się spełnia - krzyczał uradowany spiker po ostatnim gwizdku spotkania, 120 minutach walki, ogromnego wysiłku dwóch mocnych drużyn. W Częstochowie nikt po środowym meczu łatwo nie zaśnie, bo Raków awansował do półfinału Totolotek Pucharu Polski, pokonując obrońcę tytułu, Legię Warszawa, 2:1.

Harmonogram sprzedaży biletów na finał TOTOLOTEK Pucharu Polski

W załączniku przedstawiamy harmonogram sprzedaży biletów na finał TOTOLOTEK Pucharu Polski, który zostanie rozegrany 2 maja na PGE Narodowym w Warszawie. Bilety dostępne będą w dwóch kategoriach cenowych – 40 zł i 30zł.

Dwa ciosy „Jagi”. Białostoczanie wyeliminowali Odrę Opole
12 / 03 / 19

Bardzo długo starała się Jagiellonia Białystok, żeby sforsować defensywę dzielnie broniącej się Odry Opole. Podopiecznym Ireneusza Mamrota udało się to dopiero pod koniec drugiej połowy, a dublet na swoim koncie zanotował Patryk Klimala. Napastnik „Jagi” najpierw popisał się sprytnym uderzeniem, później dobił gospodarzy w doliczonym czasie. Jagiellonia Białystok to drugi zespół, który zameldował się w półfinale TOTOLOTEK Pucharu Polski.

Lechia pierwszym półfinalistą! Efektowne gole na wagę awansu
27 / 02 / 19

Lechia Gdańsk wygrała w Zabrzu 2:1 z Górnikiem w meczu 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski i awansowała do półfinału rozgrywek. Bramki dla drużyny Piotra Stokowca po efektownych strzałach z dystansu zdobyli Michał Mak i Tomasz Makowski. Dla zabrzan w doliczonym czasie gry z rzutu karnego trafił Igor Angulo.

Oferta biznes na finał Totolotek Pucharu Polski
12 / 02 / 19

W załączniku przedstawiamy ofertę pakietów biznes na finał Totolotek Pucharu Polski. Mecz finałowy odbędzie się 2 maja na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Totolotek S.A. Sponsorem Tytularnym Pucharu Polski
01 / 02 / 19

Polski Związek Piłki Nożnej ma przyjemność poinformować, że zakłady bukmacherskie Totolotek S.A. zostały Sponsorem Tytularnym Pucharu Polski. Rozgrywki będą teraz nosiły oficjalną nazwę TOTOLOTEK Puchar Polski. Umowa będzie obowiązywać do 31 maja 2021 roku.