RozgrywkiFORTUNA Puchar PolskiAktualnościKto awansował dalej? Wyniki 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski Powrót

AktualnościRozgrywki - FORTUNA Puchar Polski

Kto awansował dalej? Wyniki 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski

 03 / 11 / 20 Autor: PZPN
Kto awansował dalej? Wyniki 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski

Trwa 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski. Kto zagwarantował sobie już awans do kolejnej rundy? Sprawdź wyniki dotychczasowych spotkań.


30 października 2020, Kraków
Garbarnia Kraków – Chojniczanka Chojnice 1:3 (0:0) pd.
Bramki: Kamil Kuczak 88 – Szymon Skrzypczak 85, Tomasz Mikołajczak 107, Rafał Górecki 109 (s)
Garbarnia: 1. Dorian Frątczak – 87. Jakub Kowalski, 6. Kacper Laskoś, 31. Donatas Nakrosius, 2. Rafał Górecki – 27. Daniel Morys (69, 15. Grzegorz Marszalik), 12. Mateusz Duda, 9. Błażej Radwanek (69, 21. Tomasz Kołbon), 10. Kamil Kuczak, 11. Jakub Bąk (75, 7. Patryk Serafin) – 99. Michał Feliks (56, 5. Artur Balicki).
Chojniczanka: 1. Paweł Sokół – 90. Jan Mudra, 38. Martin Klabník, 26. Mateusz Bartosiak, 18. Krystian Wachowiak – 71. Serhij Napołow (104, 77. Michał Sacharuk), 14. Adrian Rakowski, 17. Tomasz Mikołajczak, 9. Robert Ziętarski (72, 4. Paweł Czajkowski), 23. Kamil Orlik (72, 91. Mateusz Klichowicz) – 7. Artur Pląskowski (32, 30. Szymon Skrzypczak).
Żółte kartki: Bąk, Kowalski, Duda, Frątczak, Nakrosius, Laskoś – Ziętarski, Czajkowski.
Czerwone kartki: Donatas Nakrosius (90. minuta, za drugą żółtą) – Paweł Czajkowski (115. minuta, za drugą żółtą).
Sędziował: Jacek Lis (Katowice).

30 października 2020, Nieciecza
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Raków Częstochowa 0:2 (0:1)
Bramki: Vladislavs Gutkovskis 13, Ivi Lopez 73
Bruk-Bet Termalica: 99. Tomasz Loska – 13. Mateusz Grzybek, 32. Jonathan de Amo, 77. Artem Putiwcew, 3. Marcin Grabowski – 8. Samuel Stefanik (76, 23. Marcin Wasielewski), 18. Piotr Wlazło, 11. Patrik Misak (63, 66. Martin Zeman), 33. Michał Orzechowski (55, 9. Kacper Śpiewak), 22. Michal Hubínek (55, 5. Vlastimir Jovanović) – 7. Roman Gergel.
Raków: 29. Jakub Szumski – 89. Daniel Mikołajewski, 6. Andrzej Niewulis, 4. Kamil Piątkowski – 7. Fran Tudor (85, 27. Daniel Bartl), 15. Giánnis Papanikolaou, 20. Marko Poletanović (85, 17. Petr Schwarz), 43. David Tijanić (73, 77. Marcin Cebula), 11. Ivi Lopez (81, 14. Daniel Szelągowski), 23. Patryk Kun – 21. Vladislavs Gutkovskis (81, 9. Oskar Zawada).
Żółte kartki: Jovanović, Zeman – Papanikolaou.
Sędziował: Tomasz Wajda (Żywiec).

30 października 2020, Ostróda
Sokół Ostróda – Warta Poznań 1:3 (0:0) pd.
Bramki: Dawid Wolny 111 – Łukasz Trałka 100, Mateusz Kuzimski 101, 116
Sokół: 1. Błażej Niezgoda – 7. Paweł Brzuzy, 4. Wojciech Mazurowski, 8. Karol Żwir, 6. Adam Dobosz – 20. Michał Zimmer (79, 17. Kamil Odolak), 14. Tomasz Gajda, 15. Kamil Zalewski, 9. Sebastian Rugowski (77, 5. Krzysztof Wicki) – 77. Dawid Wolny, 11. Konrad Andrzejczak (106, 31. Maciej Dampc).
Warta: 33. Daniel Bielica – 23. Mateusz Spychała, 5. Bartosz Kieliba, 4. Robert Ivanov, 3. Jakub Kiełb – 8. Kajetan Szmyt (68, 24. Dominik Smykowski), 21. Mateusz Kupczak, 10. Adrian Laskowski (62, 6. Łukasz Trałka), 17. Mateusz Czyżycki (62, 22. Robert Janicki), 11. Michał Jakóbowski (68, 18. Mario Rodríguez) – 25. Gracjan Jaroch (75, 9. Mateusz Kuzimski).
Żółte kartki: Mazurowski – Spychała, Trałka, Kiełb, Janicki, Kieliba.
Sędziował: Grzegorz Kawałko (Białystok).

30 października 2020, Ostrowiec Świętokrzyski
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Górnik Zabrze 2:3 (1:1)
Bramki: Wojciech Trochim 3, Konrad Zaklika 61 – Stefanos Evangelou 39, Przemysław Wiśniewski 90, Alasana Manneh 90
KSZO: 12. Paweł Lipiec – 17. Konrad Zaklika (85, 8. Jan Imiołek), 47. Przemysław Dwórzyński, 4. Damian Mężyk, 15. Jakub Głaz – 9. Marcin Kaczmarek, 33. Bartosz Szydłowski (57, 21. Maciej Kraśniewski), 10. Wojciech Trochim (85, 98. Mateusz Mąka), 16. Tomasz Persona – 7. Jakub Chrzanowski (79, 18. Paweł Kaczmarek), 99. Szymon Stanisławski.
Górnik: 1. Dawid Kudła – 23. Giannis Masouras (54, 20. Daniel Ściślak), 2. Przemysław Wiśniewski, 14. Michał Koj, 5. Stefanos Evangelou, 64. Erik Janża – 6. Roman Prochazka (75, 11. Adam Ryczkowski), 8. Alasana Manneh, 18. Wojciech Hajda (54, 17. Bartosz Nowak) – 24. Alex Sobczyk (59, 21. Piotr Krawczyk), 15. Norbert Wojtuszek (60, 7. Michał Rostkowski).
Żółte kartki: Mężyk, Głaz, Trochim – Hajda, Ściślak, Sobczyk, Rostkowski.
Czerwona kartka: P. Dwórzyński (54. minuta, KSZO).
Sędziował: Karol Iwanowicz (Lublin).

31 października 2020, Janikowo
Unia Janikowo – ŁKS Łódź 0:2 (0:2)
Bramki: Kelechukwu Ibe-Torti 22, Samu Corral 27.
Unia: 33. Gracjan Fabiszewski – 23. Ernest Hulisz (58, 13. Miłosz Dziurzyński), 21. Piotr Jakubowski, 19. Patryk Urbański, 18. Damian Garstka (56, 6. Filip Hartwich) – 17. Bartosz Machaj, 5. Michał Wrześniewski, 11. Tomasz Kowalczuk, 15. Dawid Radomski, 20. Gracjan Goździk – 7. Przemysław Kędziora.
ŁKS: 12. Dawid Arndt – 8. Kamil Dankowski, 4. Carlos Moros Gracia, 29. Maksymilian Rozwandowicz (46, 23. Daniel Celea), 2. Jan Sobociński (71, 28. Jowin Radziński) – 20. Pirulo, 24. Jakub Tosik, 42. Dragoljub Srnić (46, 17. Piotr Gryszkiewicz), 10. Antonio Domínguez, 18. Kelechukwu Ibe-Torti (75, 26. Przemysław Sajdak) – 9. Samu Corral (75, 22. Łukasz Sekulski).
Żółta kartka: Machaj.
Sędziował: Patryk Gryckiewicz (Toruń).

31 października 2020, Siedlce
Pogoń Siedlce – Radomiak Radom 0:1 (0:0)
Bramka: Damian Jakubik 90.
Pogoń: 12. Rafał Misztal – 28. Marcin Kozłowski I, 15. Piotr Pierzchała, 18. Ivan Ocenas, 14. Bartłomiej Olszewski – 11. Ishmael Baidoo (78, 22. Maciej Górski), 6. Mateusz Piotrowski (55, 31. Bartosz Brodziński), 7. Piotr Marciniec, 10. Marcin Kozłowski II (46, 77. Eryk Więdłocha), 23. Franciszek Wróblewski – 9. Kamil Walków (85, 19. Miłosz Przybecki).
Radomiak: 12. Mateusz Kochalski – 14. Damian Jakubik, 16. Mateusz Cichocki, 30. Mateusz Bodzioch, 3. Artur Bogusz – 9. Leandro, 11. Michał Kaput, 55. Meik Karwot, 90. Jakub Nowakowski, 7. Miłosz Kozak (73, 25. Damian Gąska) – 19. Karol Angielski (42, 13. Karol Podliński).
Żółte kartki: Brodziński, Olszewski – Jakubik, Kaput, Nowakowski.
Sędziował: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).

2 listopada 2020, Pruszków
Znicz Pruszków – Lech Poznań 2:3 (1:1)
Bramki: Maciej Wichtowski 28, Jakub Zagórski 68 – Mohammad Awwad 18, Dani Ramirez 50, 58
Znicz: 1. Jan Jurczak – 4. Marcin Bochenek, 3. Maciej Wichtowski, 18. Martin Baran, 11. Peter Drobnak – 19. Marcin Rackiewicz (80, 5. Paweł Tarnowski), 10. Maciej Machalski, 6. Krystian Pomorski (59, 8. Lukas Hrnciar), 14. Mikołaj Szymański (66, 16. Jakub Zagórski), 13. Patryk Kubicki (66, 9. Dariusz Zjawiński) – 24. Mariusz Gabrych.
Lech: 33. Marko Malenica – 21. Michał Skóraś (46, 44. Alan Czerwiński; 66, 28. Filip Borowski), 13. Tomasz Dejewski, 5. Dorde Crnomarković, 3. Wasyl Kraweć (46, 27. Tymoteusz Puchacz) – 34. Tymoteusz Klupś, 6. Karlo Muhar, 29. Mohammad Awwad, 10. Dani Ramirez (66, 40. Jakub Niewiadomski), 8. Jan Sykora – 14. Nika Kaczarawa.
Żółte kartki: Zagórski, Wichtowski – Muhar, Puchacz.
Sędziował: Łukasz Szczech (Kobyłka).

3 listopada 2020, Wrocław
Ślęza Wrocław – Górnik Łęczna 0:2 (0:0)
Bramki: Bartosz Śpiączka 64, Przemysław Banaszak 71.
Ślęza: 12. Kais Al-Ani – 2. Daniel Stańczak (64, 5. Mateusz Stempin), 22. Hubert Muszyński, 21. Adam Samiec, 16. Tomasz Dyr (74, 4. Jakub Gil) – 8. Damian Szydziak, 3. Maciej Diduszko (74, 18. Jakub Bohdanowicz), 17. Filip Olejniczak, 25. Mateusz Kluzek (74, 20. Mikołaj Wawrzyniak) – 19. Piotr Stępień, 11. Kornel Traczyk (64, 7. Piotr Kotyla).
Górnik: 33. Maciej Gostomski – 4. Maciej Orłowski (77, 8. Marcin Stromecki), 2. Tomasz Midzierski, 5. Kamil Pajnowski, 94. Kamil Rozmus – 24. Michał Goliński (54, 9. Aron Stasiak), 23. Bartłomiej Kalinkowski (77, 26. Adrian Cierpka), 7. Tomasz Tymosiak (61, 18. Bartosz Śpiączka), 17. Karol Struski (77, 20. Bartłomiej Kukułowicz), 22. Serhij Krykun – 19. Przemysław Banaszak.
Żółte kartki: Diduszko, Dyr, Samiec – Kalinkowski.
Sędziował: Tomasz Wajda (Żywiec).

4 listopada 2020, Wodzisław Śląski
GKS 1962 Jastrzębie – Puszcza Niepołomice 0:2 (0:1)
Bramki: Hubert Tomalski 38, Marcin Stefanik 86 (k)
GKS 1962: 1. Grzegorz Drazik – 3. Mateusz Słodowy, 6. Lukas Bielak, 29. Michał Rutkowski, 94. Dawid Witkowski – 7. Patryk Skórecki (53, 8. Kamil Jadach), 20. Daniel Feruga, 21. Marek Mróz, 11. Łukasz Zejdler, 28. Jakub Apolinarski (63, 10. Farid Ali) – 99. Daniel Rumin (63, 32. Dominik Sokół).
Puszcza: 99. Mateusz Górski – 7. Jakub Bartosz, 5. Konrad Stępień, 11. Marcin Stefanik, 28. Michał Mikołajczyk – 24. Michał Rakoczy (78, 16. Mateusz Skrzypczak), 14. Jakub Serafin, 25. Wiktor Żytek, 18. Michal Klec (67, 17. Bartosz Żurek), 10. Hubert Tomalski – 9. Łukasz Spławski (72, 27. Mateusz Bartków).
Żółte kartki: Bielak – Bartosz, Rakoczy, Żytek, Żurek.
Czerwona kartka: Jakub Bartosz (69. minuta, za drugą żółtą).
Sędziował: Jacek Lis (Katowice).

4 listopada 2020 – Gdynia
Arka Gdynia – Korona Kielce 2:0 (1:0)
Bramki: Marcus Vinícius 18 (k), Maciej Jankowski 76
Arka: 30. Kacper Krzepisz – 15. Arkadiusz Kasperkiewicz, 29. Michał Marcjanik, 26. Adam Danch, 17. Adam Marciniak – 77. Mateusz Żebrowski (90, 46. Jakub Wawszczyk), 99. Bartosz Kwiecień, 25. Szymon Drewniak, 20. Mateusz Młyński (89, 37. Bartosz Boniecki), 8. Marcus Vinícius (59, 10. Juliusz Letniowski) – 7. Maciej Jankowski (79, 23. Rafał Wolsztyński).
Korona: 97. Jakub Osobiński – 6. Jacek Podgórski (87, 16. Wiktor Długosz), 4. Themistoklís Tzimópoulos, 71. Remigiusz Szywacz, 23. Kornel Kordas – 8. Zvonimir Petrović (71, 25. Grzegorz Szymusik), 37. Iwo Kaczmarski, 55. Marcel Gąsior (87, 33. Piotr Basiuk), 19. Paweł Łysiak (87, 29. Dawid Lisowski), 11. Émile Thiakane – 9. Maciej Firlej (79, 10. Jacek Kiełb).
Żółte kartki: Marciniak, Kwiecień, Młyński, Drewniak - Petrović, Gąsior, Kiełb.
Czerwona kartka: Bartosz Kwiecień (65. minuta, Arka, za drugą żółtą).
Sędziował: Wojciech Myć (Lublin).

14 listopada 2020, Szczecin
Świt Skolwin – Cracovia 0:1 (0:0)
Bramka: Daniel Pik 59
Świt: 1. Przemysław Matłoka – 27. Oskar Potoczny (78, 12. Konrad Żulpo), 22. Patryk Baranowski, 2. Patryk Bil, 19. Dawid Kisły – 10. Adam Nagórski (66, 16. Paweł Krawiec), 15. Kacper Wojdak, 14. Piotr Wojtasiak (60, 5. Adrian Mach), 7. Adam Ładziak (78, 17. Krzysztof Filipowicz), 9. Shuma Nagamatsu –  13. Szymon Kapelusz.
Cracovia: 23. Karol Niemczycki – 2. Cornel Rapa (80, 87. Diego Ferraresso), 44. Dawid Szymonowicz, 88. Matej Rodin, 3. Michal Siplak – 14. Ivan Fiolić (72, 21. Thiago), 19. Damir Sadiković, 22. Florian Loshaj (58, 8. Milan Dimun), 10. Pelle van Amersfoort, 73. Patryk Zaucha (46, 97. Daniel Pik) – 99. Tomas Vestenicky (58, 7. Rivaldinho).
Żółte kartki: Wojdak, Wojtasiak, Żulpo – Rapa, Loshaj, Siplak, Rivaldinho.
Sędziował: Artur Aluszyk (Szczecin).

17 listopada 2020, Grudziądz
Olimpia Grudziądz – Lechia Gdańsk 0:1 (0:0)
Bramka: Łukasz Zwoliński 64 (k)
Olimpia: 1. Łukasz Sapela – 25. Damian Ciechanowski, 20. Kacper Pietrzyk, 2. Caique, 3. Bartosz Widejko – 29. Piotr Janczukowicz, 6. David Andronic (81, 14. Patryk Leszczyński), 19. Grzegorz Gulczyński, 23. Michał Graczyk (90, 88. Kacper Janiak), 11. Omid Popalzay (81, 7. Adrian Kwiatkowski) – 10. Jose Embalo.
Lechia: 1. Zlatan Alomerović – 19. Karol Fila (81, 25. Michał Nalepa), 4. Kristers Tobers, 5. Bartosz Kopacz, 20. Conrado – 88. Jakub Kałuziński, 6. Jarosław Kubicki, 10. Kacper Urbański (84, 17. Mateusz Żukowski), 15. Kenny Saief (76, 28. Flávio Paixao), 7. Maciej Gajos (84, 11. Jaroslav Mihalik) – 9. Łukasz Zwoliński.
Żółte kartki: Caique, Jose Embalo, Pietrzyk.
Sędziował: Łukasz Szczech (Warszawa).

 

 

Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się
Wideo