RozgrywkiTotolotek Puchar PolskiAktualnościWyniki 1/16 finału rozgrywek. Festiwal goli! Powrót

AktualnościRozgrywki - Puchar Polski

Wyniki 1/16 finału rozgrywek. Festiwal goli!

 30 / 10 / 19 Autor: PZPN
Wyniki 1/16 finału rozgrywek. Festiwal goli!

Już pierwsze mecze 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski dostarczyły wielkich emocji i wiele goli. Zagłębie Lubin aż 5:1 pokonało Stilon Gorzów Wielkopolski. Do ostatnich sekund pełne dramaturgii było spotkanie w Bytowie, gdzie Cracovia dopiero w ostatniej minucie dogrywki zapewniła sobie wygraną z Bytovią. W środę awans do kolejnej rundy zapewnił sobie obrońca trofeum sprzed roku – Lechia Gdańsk, która ograła 2:0 Chełmiankę Chełm. W jednym miejscu przygotowaliśmy dla Was rozkład spotkań i wszystkie wyniki.


KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Zagłębie Lubin 1:5 (0:1)
Bramki: Adrian Nowak 65 – Rok Sirk 33, 80, Filip Starzyński 53, Patryk Szysz 88, Maciej Dąbrowski 90
Stilon: 33. Piotr Bukowski – 5. Myrosław Taranenko, 8. Krzysztof Kaczmarczyk, 27. Mateusz Ogrodowski, 22. Filip Łaźniowski – 96. Gracjan Kunowski (61, 11. Alan Błajewski), 14. Łukasz Maliszewski, 7. Paweł Świerczyński, 20. Filip Wiśniewski, 44. Wojciech Kurlapski (74, 77. Łukasz Zakrzewski) – 10. Adrian Nowak.
Zagłębie: 12. Konrad Forenc – 44. Alan Czerwiński, 5. Maciej Dąbrowski, 33. Ľubomír Guldan, 3. Saša Balić – 77. Asmir Suljić (67, 39. Damjan Bohar), 24. Jakub Tosik, 8. Łukasz Poręba (78, 99. Bartosz Slisz), 18. Filip Starzyński (87, 6. Łukasz Soszyński), 17. Patryk Szysz – 9. Rok Sirk.
Sędziował: Mateusz Jenda (Warszawa).

Rekord Bielsko-Biała – Górnik Łęczna 0:2 (0:2)
Bramki: Paweł Wojciechowski 54, Igor Korczakowski 90
Rekord: 12. Krzysztof Żerdka – 22. Mateusz Gaudyn (85, 23. Marcin Kozina), 4. Dariusz Rucki, 30. Konrad Kareta, 11. Mateusz Waliczek – 16. Kamil Żołna, 6. Piotr Wyroba (73, 15. Bartosz Guzdek), 17. Szymon Szymański, 10. Marek Sobik, 20. Marcin Czaicki (69, 14. Michał Czernek) – 9. Marcin Wróbel.
Górnik: 44. Adrian Kostrzewski – 4. Maciej Orłowski, 25. Paweł Baranowski, 5. Kamil Pajnowski, 6. Paweł Sasin – 24. Michał Goliński (67, 23. Dominik Lewandowski), 7. Tomasz Tymosiak, 10. Krystian Wójcik (84, 40. Igor Korczakowski), 8. Marcin Stromecki, 9. Aron Stasiak (90, 16. Jakub Cielebąk) – 28. Paweł Wojciechowski.
Żółte kartki: Sobik – Goliński.
Sędziował: Bartosz Owsiany (Opole).
 

>>>[TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI] DRUGOLIGOWIEC Z ŁĘCZNEJ GÓRĄ W BIELSKU-BIAŁEJ<<<



Błękitni Stargard – Sandecja Nowy Sącz 3:0 (1:0)
Bramki: Krystian Sanocki 40, Wojciech Fadecki 66, Piotr Kurbiel 77
Błękitni: 57. Mariusz Rzepecki – 20. Jakub Szrek, 27. Jakub Ostrowski, 25. Hubert Sadowski, 5. Oskar Nowak – 11. Krystian Sanocki (81, 23. Mateusz Bochnak), 19. Paweł Łysiak, 10. Filip Karmański, 7. Michał Cywiński (81, 24. Patryk Paczuk), 18. Wojciech Fadecki (86, 14. Bartosz Sitkowski) – 9. Piotr Kurbiel.
Sandecja: 1. Daniel Bielica – 28. Michal Piter-Bučko, 5. Dawid Szufryn, 21. Tadeusz Socha – 9. Adrian Danek, 13. Radosław Kanach (85, 6. Szymon Kuźma), 16. Michał Walski, 10. Thiago (45, 37. Bartłomiej Dudzic), 34. Miłosz Kałahur (67, 17. Adrian Basta) – 91. Mateusz Klichowicz, 20. Maciej Korzym.
Żółte kartki: Szrek – Szufryn, Walski, Kałahur.
Czerwona kartka: Szufryn (59. min, za drugą żółtą).
Sędziował: Maciej Pelka (Poznań).
 

>>>[TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI] NIE DALI SZANS SANDECJI! BŁĘKITNI MAJĄ PATENT NA FAWORYTÓW<<<



Radomiak Radom – GKS Tychy 1:2 (1:2)
Bramki: Patryk Winsztal 54 – Maciej Mańka 69, Szymon Lewicki 90
Radomiak: 30. Mateusz Kryczka – 48. Chams Faraji, 38. Martin Klabník, 20. Kacper Pietrzyk, 33. Dawid Abramowicz – 7. Mateusz Michalski (46, 77. Patryk Mikita), 11. Michał Kaput, 19. Marcin Kluska (67, 17. Maciej Filipowicz), 66. Adam Banasiak, 8. Patryk Winsztal – 27. Damian Nowak (88, 14. Damian Jakubik).
GKS Tychy: 91. Konrad Jałocha – 20. Bartosz Szeliga (61, 5. Maciej Mańka), 6. Marcin Kowalczyk, 4. Marcin Biernat, 3. Łukasz Sołowiej, 21. Ken Kallaste – 7. Jakub Piątek (61, 9. Dawid Kasprzyk), 8. Łukasz Grzeszczyk, 14. Dario Krišto, 13. Łukasz Moneta – 32. Szymon Lewicki (90, 17. Sebastian Steblecki).
Żółte kartki: Banasiak, Pietrzyk, Mikita – Kallaste, Biernat, Sołowiej.
Czerwona kartka: Maciej Mańka (po meczu, za uderzenie przeciwnika).
Sędziował: Marcin Kochanek (Opole).
 

>>>[TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI] GKS ODWRÓCIŁ LOSY! TYSZANIE GRAJĄ DALEJ<<<

Resovia – Lech Poznań 0:4 (0:2)
Bramki: Christian Gytkjær 38, 45, Wołodymyr Kostewycz 47, Filip Marchwiński 54
Resovia: 1. Wojciech Daniel – 23. Mateusz Geniec (60, 99. Szymon Feret), 15. Dawid Kubowicz, 30. Sebastian Zalepa, 13. Bartłomiej Makowski, 4. Rafał Mikulec – 28. Adrian Dziubiński, 8. Konrad Domoń, 17. Kamil Radulj (46, 19. Szymon Kaliniec), 22. Serhij Krykun – 77. Daniel Świderski (46, 20. Grzegorz Płatek).
Lech: 1. Mickey van der Hart – 19. Tomasz Cywka (5, 2. Robert Gumny), 37. Ľubomír Šatka, 4. Thomas Rogne, 22. Wołodymyr Kostewycz – 17. Maciej Makuszewski, 6. Karlo Muhar, 25. Pedro Tiba, 36. Filip Marchwiński, 7. Kamil Jóźwiak (73, 27. Tymoteusz Puchacz) – 9. Christian Gytkjær (53, 8. Paweł Tomczyk).
Żółte kartki: Gumny, Marchwiński.
Sędziował: Wojciech Myć (Lublin).

Bytovia Bytów – Cracovia 2:2 (0:0) 2-3 pd.
Bramki:
Daniel Feruga 56 (k), Piotr Giel 73 – David Jablonský 64, 120, Bojan Čečarić 88
Bytovia: 82. Paweł Kapsa – 26. Deleu, 5. Krzysztof Bąk, 3. Kacper Kawula, 29. Michał Rutkowski – 14. Adrian Kwiatkowski (113, 8. Mateusz Szela), 20. Daniel Feruga, 10. Przemysław Lech, 37. Adrian Liberacki (80, 11. Denisław Stanczew) – 9. Piotr Giel, 68. Karol Czubak (84, 76. Norbert Hołtyn).
Cracovia: 31. Lukáš Hroššo – 87. Diego Ferraresso, 39. Michał Helik, 85. David Jablonský, 33. Kamil Pestka – 29. Bojan Čečarić (99, 77. Sebastian Strózik), 8. Milan Dimun, 4. Sergiu Hanca, 25. Michał Rakoczy (57, 10. Pelle van Amersfoort), 99. Tomáš Vestenický (58, 5. Janusz Gol) – 26. Filip Piszczek (71, 21. Rafael Lopes).
Żółte kartki: Deleu, Lech, Liberacki, Rutkowski – Čečarić, Dimun.
Sędziował: Jarosław Przybył (Kluczbork).

Miedź Legnica – GKS 1962 Jastrzębie Legnica 0:0 1-0 pd.
Bramka:
Grzegorz Drazik 108 (s)
Miedź: 1. Łukasz Załuska – 19. Grzegorz Bartczak (91, 23. Paweł Zieliński), 5. Damian Byrtek, 26. Božo Musa, 33. Artur Pikk – 10. Jakub Łukowski (59, 21. Henrik Ojamaa), 7. Krzysztof Danielewicz (77, 8. Marquitos), 13. Adrian Purzycki, 9. Dawid Kort, 28. Aboubacar Condé (58, 70. Maciej Śliwa) – 20. Valērijs Šabala.
GKS 1962 : 1. Grzegorz Drazik – 27. Oskar Mazurkiewicz, 2. Michał Bojdys, 17. Kamil Szymura (91, 24. Jakub Wróbel), 5. Dawid Gojny – 23. Daniel Liszka, 25. Łukasz Norkowski (46, 21. Marek Mróz), 20. Damian Tront, 11. Dominik Szczęch, 7. Patryk Skórecki (46, 6. Bartosz Jaroszek) – 28. Kamil Adamek (75, 9. Adam Żak).
Żółte kartki: Purzycki, Byrtek – Jaroszek, Szczęch.
Sędziował: Damian Sylwestrzak (Wrocław).

ŁKS Łódź – Górnik Zabrze 2:0
Bramki:
Pirulo 41, Michał Trąbka 78
ŁKS: 33. Dominik Budzyński – 4. Artur Bogusz, 29. Maksymilian Rozwandowicz, 8. Kamil Rozmus, 2. Jan Sobociński – 20. Pirulo, 6. Maciej Wolski, 28. Łukasz Piątek, 23. Bartłomiej Kalinkowski (86, 14. Ricardo Guima), 7. Patryk Bryła (68, 19. Michał Trąbka) – 88. Rafał Kujawa (80, 10. Jewhen Radionow).
Górnik: 84. Martin Chudý – 3. Boris Sekulić, 2. Przemysław Wiśniewski, 5. Paweł Bochniewicz, 14. Michał Koj – 18. Juan Bauzá (46, 9. Jesús Jiménez), 22. Szymon Matuszek, 20. Daniel Ściślak (63, 44. Filip Bainović), 7. David Kopacz (46, 17. Igor Angulo), 19. Kamil Zapolnik – 10. Łukasz Wolsztyński.
Żółte kartki: Wolski, Kalinkowski, Sobociński – Wolsztyński, Sekulić, Ściślak, Matuszek.
Sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

>>>[TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI] Rezerwowi wykorzystali szansę od trenera Moskala. ŁKS gra dalej<<<



Chełmianka Chełm – Lechia Gdańsk 0:2 (0:1)
Bramki:
Michał Nalepa 5, Flávio Paixão 73 (k)
Chełmianka: 33. Cezary Osuch – 3. Michał Wołos, 16. Jakub Niewęgłowski, 14. Norbert Myszka, 12. Przemysław Kwiatkowski, 11. Kamil Kocoł (62, 18. Rafał Dobrzyński) – 9. Paweł Wolski (74, 20. Piotr Kożuchowski), 8. Paweł Uliczny, 10. Patryk Czułowski, 7. Dawid Niewęgłowski (77, 4. Kamil Warecki) - 21. Wołodymyr Hładkyj.
Lechia: 1. Zlatan Alomerović – 19. Karol Fila, 25. Michał Nalepa (46, 90. Artur Sobiech), 26. Błażej Augustyn, 36. Tomasz Makowski – 21. Sławomir Peszko (61, 17. Lukáš Haraslín), 35. Daniel Łukasik, 6. Jarosław Kubicki, 9. Patryk Lipski, 7. Maciej Gajos (83, 27. Rafał Wolski) – 28. Flávio Paixão.
Żółte kartki: Myszka, Wołos.
Sędziował: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).

Stal Stalowa Wola – GKS Katowice 1:1 (1:0) 1:1 pd. k. 4-3
Bramki: Krzysztof Kiercz 9 – Marcin Urynowicz 63
Karne: 0-1 Arkadiusz Jędrych, 1-1 Szymon Jarosz, (1-1 Michał Gałecki – obroniony), 2-1 Krzysztof Kiercz, 2-2 Arkadiusz Woźniak, 3-2 Robert Dadok, (3-2 Adrian Błąd – obroniony), (3-2 Michał Fidziukiewicz – obroniony), 3-3 Maciej Stefanowicz, 4-3 Piotr Mroziński.
Stal: 1. Krystian Kalinowski – 2. Adam Waszkiewicz, 24. Krzysztof Kiercz, 19. Szymon Jarosz, 16. Bartosz Sobotka – 20. Szymon Jopek (57, 13. Przemysław Stelmach), 23. Piotr Witasik, 5. Łukasz Pietras (64, 10. Piotr Mroziński), 7. Michał Płonka (96, 6. Filip Wójcik) – 9. Michał Fidziukiewicz, 14. Łukasz Zjawiński (46, 8. Robert Dadok).
GKS Katowice: 1. Bartosz Mrozek – 13. Kacper Michalski, 4. Arkadiusz Jędrych, 3. Grzegorz Janiszewski, 21. Zbigniew Wojciechowski – 18. Kacper Tabiś (58, 24. Szymon Kiebzak), 17. Michał Gałecki, 20. Patryk Grychtolik (63, 8. Maciej Stefanowicz), 14. Marcin Urynowicz (91, 11. Adrian Błąd), 30. Łukasz Wroński (63, 7. Arkadiusz Woźniak) – 29. Dawid Rogalski.
Żółte kartki: Jopek – Tabiś, Janiszewski, Michalski, Gałecki.
Sędziował: Robert Marciniak (Kraków).
 

>>>[TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI] Wielkie emocje, dogrywka, karne i awans Stali w Boguchwale<<<




Olimpia Elbląg – Raków Częstochowa 0:4 (0:2)
Bramki: Forbes 4, Forbes 25, Sapała 68, Kolew 93
Olimpia: 12. Paweł Rutkowski – 16. Tomasz Sedlewski, 2. Tomasz Lewandowski, 5. Kamil Wenger, 14. Daniel Morys – 7. Damian Szuprytowski(75. 8. Michał Bednarski), 13. Michał Kuczałek, 21. Oleksii Prytuliak (58, 17. Dawid Jabłoński), 22. Klaudiusz Krasa, 56. Cezary Demianiuk – 9. Przemysław Brychlik (58, 11. Michał Miller).
Raków: 29. Jakub Szumski – 5. Emir Azemović, 2. Tomas Petrasek, 33. Jarosłąw Jach – 4. Kamil Piątkowski, 8. Andrija Luković, 10. Igor Sapała, 18. Rusłan Babenko (74. Petr Schwarz, 11. Brian Nouvier (64. 13. Piotr Malinowski) – 91. Felicio Brown Forbes (80, 28. Arkadiusz Kasperkiewicz), 9. Sebastian Musiolik.
Żółte kartki: Krasa – Musiolik, Sapała, Szumski.
Sędziował: Damian Kos (Gdańsk).
 

>>>[TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI] CZTERY STRZAŁY CELNE I CZTERY GOLE! SKUTECZNY RAKÓW NIE DAJE SZANS OLIMPII<<<



 

Stal Mielec – Pogoń Szczecin 2:0 (1:0)
Bramki:
Adrian Paluchowski 36, Mateusz Mak 49
Stal: 29. Damian Primel – 2. Paweł Olszewski, 5. Mateusz Żyro, 22. Mateusz Bodzioch, 23. Krystian Getinger – 20. Grzegorz Tomasiewicz (76, 11. Szymon Stasik), 24. Lukáš Bielák (46, 16. Josip Šoljić), 8. Maciej Urbańczyk, 17. Bartosz Nowak, 10. Mateusz Mak (62, 25. Wojciech Lisowski) – 19. Adrian Paluchowski.
Pogoń: 1. Jakub Bursztyn – 22. David Stec, 55. Igor Łasicki, 23. Benedikt Zech, 2. Jakub Bartkowski – 34. Iker Guarrotxena (51, 27. Sebastian Kowalczyk), 8. Damian Dąbrowski, 28. Tomás Podstawski (60, 18. Adam Buksa), 29. Marcin Listkowski, 9. Adam Frączczak – 7. Michális Maniás (72, 71. Marcel Wędrychowski).
Żółta kartka: Bartkowski.
Sędziował: Tomasz Musiał (Kraków).

Pogoń Siedlce – Piast Gliwice 0:4 (0:2)
Bramki:
Patryk Tuszyński 38, 78, Martin Konczkowski 45, Tiago Alves 75.
Pogoń: 12. Rafał Misztal – 28. Marcin Kozłowski I, 31. Bartosz Brodziński, 8. Tomasz Margol, 7. Tomasz Wełna – 20. Marcin Kozłowski II (57, 9. Kamil Walków), 23. Damian Mosiejko, 10. Bartosz Wiktoruk, 6. Adam Mójta – 19. Maciej Firlej (78, 34. Artur Balicki), 70. Kacper Falon (57, 17. Mateusz Kluzek).
Piast: 26. Frantisek Plach – 22. Tomasz Mokwa, 88. Uros Korun (59, 77. Denis Gojko), 23. Tomas Huk, 14. Jakub Holubek – 20. Martin Konczkowski (75, 28. Bartosz Rymaniak), 5. Marcin Pietrowski, 3. Tomasz Jodłowiec, 45. Tiago Alves – 92. Łukasz Krakowczuk, 89. Patryk Tuszyński (80, 90. Dani Aquino).
Żółta kartka: Wiktoruk.
Sędziował: Karol Iwanowicz (Lublin).
 

>>>[TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI] PEWNE ZWYCIĘSTWO MISTRZA. PIAST GLIWICE W 1/8 FINAŁU<<<


 

Legia II Warszawa – Odra Opole 1:0 (0:0)
Bramka:
Patryk Konik 75
Legia II: 1. Cezary Miszta – 20. Nikodem Niski, 4. Ariel Mosór, 15. Radosław Pruchnik, 26. Mateusz Grudziński – 18. Piotr Cichocki (82, 17. Radosław Cielemęcki), 5. Łukasz Łakomy, 8. Aleksander Waniek, 24. Michał Mydlarz (46, 16. Patryk Konik), 7. Kamil Orlik – 21. Mikołaj Neuman (70, 9. Szymon Włodarczyk).
Odra: 23. Kacper Rosa – 2. Piotr Żemło, 3. Mateusz Wypych, 4. Adam Mesjasz, 18. Łukasz Winiarczyk (62, 22. Dawid Błanik) – 96. Germán Ruiz (80, 20. Szymon Skrzypczak), 66. Miłosz Trojak, 33. Kamil Słaby, 70. Thijs Timmermans (77, 98. Mateusz Czyżycki) – 8. Hubert Sobol, 28. Arkadiusz Piech.
Żółte kartki : Mydlarz, Orlik – Timmermans, Wypych, Skrzypczak.
Sędziował: Patryk Gryckiewicz (Toruń).
 

>>>[TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI] KOLEJNA SENSACJA Z UDZIAŁEM REZERW LEGII!<<<


Widzew Łódź – Legia Warszawa 2:3 (0:0)
Bramki:
Robak 58 (k), Jędrzejczyk 73 (sam.) – Kante 48, Wszołek 51, Lewczuk 84
Widzew: 24. Wojciech Pawłowski – 23. Łukasz Kosakiewicz, 4. Sebastian Rudol, 27. Daniel Tanżyna, 37. Kornel Kordas – 18. Daniel Mąka, 16. Bartłomiej Poczobut (90. 8. Adam Radwański), 30. Mateusz Możdżeń, 20. Christopher Mandiangu (60. 14. Konrad Gutowski) – 93. Przemysław Kita (90. 10. Rafał Wolsztyński), 9. Marcin Robak.
Legia: 33. Radosław Cierzniak – 14. Michał Karbownik, 4. Mateusz Wieteska, 5. Igor Lewczuk, 55. Artur Jędrzejczyk – 24. Andre Martins, 7. Domagoj Antolić – 18. Arvydas Novikovas (66. 8. Walerian Gwilia), 82. Luquinhas, 22. Paweł Wszołek – 20. Jose Kante (87. 11. Jarosław Niezgoda).
Żółte kartki: Gutowski – Lewczuk, Kante.
Sędziował: Szymon Marciniak.
 

>>>[TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI] PEŁNE TRYBUNY, WIELKIE EMOCJE, W ŁODZI LEGIA LEPSZA OD WIDZEWA<<<



 

Stomil Olsztyn – Wisła Płock 0:0 pd. k. 4:1

Karne : 1-0 Szymon Sobczak, (1-0 Mateusz Szwoch - obroniony), 2-0 Jakub Tecław, 2-1 Olaf Nowak, 3-1 Ołeh Tarasenko, (3-1 Suad Sahiti - nad bramką), 4-1 Eric Molloy

Stomil : 13. Michał Leszczyński - 18. Janusz Bucholc, 97. Wiktor Biedrzycki, 96. Ołeh Tarasenko, 3. Lukáš Kubáň - 11. Mateusz Gancarczyk (58, 27. Oktawian Skrzecz), 63. Wojciech Hajda (109, 15. Jakub Tecław), 31. Maciej Pałaszewski, 5. Grzegorz Lech (97, 16. Koki Hinokio), 10. Artur Siemaszko (99, 26. Eric Molloy) - 9. Szymon Sobczak.

Wisła : 22. Jakub Wrąbel - 95. Patryk Stępiński, 3. Michał Marcjanik, 23. Jarosław Fojut, 24. Ángel García - 14. Mikołaj Kwietniewski (78, 44. Suad Sahiti), 5. Bartłomiej Sielewski (69, 9. Mateusz Szwoch), 28. Maciej Ambrosiewicz, 16. Oskar Zawada, 10. Giorgi Merebaszwili (102, 8. Dominik Furman) - 11. Grzegorz Kuświk (90, 88. Olaf Nowak).

Żółte kartki : Kubáň, Lech, Skrzecz, Tecław - Zawada, Marcjanik.

Czerwona kartka : Oskar Zawada (71. minuta, Wisła, za drugą żółtą).

Sędziował : Artur Aluszyk (Szczecin).

Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się
Wideo