RozgrywkiTotolotek Puchar PolskiAktualności[TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI] Zobacz wyniki meczów 1/32 finału Powrót

AktualnościRozgrywki - Puchar Polski

[TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI] Zobacz wyniki meczów 1/32 finału

 25 / 09 / 19 Autor: PZPN
[TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI] Zobacz wyniki meczów 1/32 finału

We wtorek rozpoczęła się faza 1/32 finału rozgrywek Totolotek Pucharu Polski 2019/2020. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami spotkań!


WTOREK, 24 WRZEŚNIA

Stal Brzeg – Olimpia Elbląg 1:2 (0:1)
Bramki:
Dawid Kamiński 76 – Ołeksij Prytulak 15, Eryk Filipczyk 66
Stal: 1. Amin Stitou – 19. Mariusz Krupnik (79, 20. Krzysztof Staśkiewicz), 4. Michał Maj, 3. Piotr Niewieściuk, 17. Kamil Szubertowski – 21. Dawid Kamiński, 5. Karol Danielik (66, 2. Michał Kuriata), 16. Tomasz Gajda, 23. Dominik Wejerowski, 10. Mateusz Cieślik (59, 11. Mateusz Dychus) – 18. Damian Celuch.
Olimpia: 12. Paweł Rutkowski – 14. Daniel Morys, 2. Tomasz Lewandowski, 5. Kamil Wenger, 25. Eryk Filipczyk – 56. Cezary Demianiuk, 6. Bruno Żołądź, 13. Michał Kuczałek, 21. Ołeksij Prytulak (79, 22. Klaudiusz Krasa), 10. Oskar Ryk (66, 11. Michał Miller) – 9. Przemysław Brychlik.
Żółte kartki: Niewieściuk, Wejerowski, Szubertowski, Danielik – Żołądź, Brychlik, Filipczyk.
Czerwona kartka: Żołądź.
Sędziował: Marek Opaliński (Legnica).

Gryf Wejherowo – Lechia Gdańsk 2:3 (2:0)
Bramki:
Maksymilian Hebel 3, Bartosz Gęsior 5 – Maciej Gajos 53, 57, Flavio Paixao 89
Gryf: 12. Wiesław Ferra – 24. Kamil Kankowski, 2. Igor Biedrzycki, 3. Bartosz Gęsior, 5. Oskar Koprowski (74, 11. Mateusz Goerke), 13. Mariusz Sławek – 21. Szymon Nowicki, 10. Maksymilian Hebel, 18. Marcin Burkhardt (65, 4. Damian Lisiecki), 14. Paweł Czychowski (57, 19. Filip Szewczyk) – 9. Mateusz Majewski.
Lechia: 1. Zlatan Alomerović – 77. Rafał Kobryń (46, 6. Jarosław Kubicki), 25. Michał Nalepa, 4. Adam Chrzanowski (52, 7. Maciej Gajos), 31. Żarko Udovicić – 17. Lukas Haraslin, 36. Tomasz Makowski, 9. Patryk Lipski, 27. Rafał Wolski, 11. Jaroslav Mihalik (18, 22. Filip Mladenović) – 28. Flavio Paixao.
Żółta kartka: Koprowski.
Sędziował: Wojciech Krztoń (Olsztyn).

Zagłębie II Lubin – Miedź Legnica 2:2 (2:0), pd. k. 1:3
Bramki:
Bartosz Białek 8, Adam Borkowski 9 – Hubert Antkowiak 84, Damian Byrtek 90
Zagłębie II: 1. Kacper Bieszczad – 7. Adam Borkowski (81, 14. Karol Żmijewski), 4. Damian Oko, 3. Kamil Kruk, 2. Kacper Lepczyński – 11. Jakub Sypek (46, 15. Kacper Chodyna), 6. Łukasz Soszyński, 10. Dominik Więcek, 8. Sebastian Mach (106, 13. Paweł Witsanko), 5. Michał Bogacz – 9. Bartosz Białek (59, 18. Błażej Czuban).
Miedź: 32. Mateusz Hewelt – 19. Grzegorz Bartczak, 5. Damian Byrtek, 25. Nemanja Mijusković, 17. Marcin Warcholak (65, 24. Hubert Antkowiak) – 70. Maciej Śliwa, 18. Roko Mislov (46, 10. Jakub Łukowski), 14. Maciej Koziara, 9. Dawid Kort (100, 13. Adrian Purzycki), 11. Carlos Heredia (46, 7. Krzysztof Danielewicz) – 20. Valerijs Sabala.
Żółte kartki: Sypek, Czuban – Mislov, Bartczak.
Sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław).

Stilon Gorzów Wielkopolski – Olimpia Zambrów 5:1 (3:1)
Bramki:
Adrian Nowak 14, Kamil Ograbek 43, 45, Łukasz Zakrzewski 49, Myrosław Taranenko 79 – Łukasz Grzybowski 45 (k)
Stilon: 33. Piotr Bukowski – 5. Myrosław Taranenko, 3. Patryk Nidecki, 8. Krzysztof Kaczmarczyk, 6. Kamil Ograbek (74, 99. Jakub Kaniewski) – 11. Alan Błajewski, 14. Łukasz Maliszewski (63, 7. Paweł Świerczyński), 20. Filip Wiśniewski, 77. Łukasz Zakrzewski, 27. Mateusz Ogrodowski (67, 22. Filip Łaźniowski) – 10. Adrian Nowak.
Olimpia: 29. Marek Szulc – 9. Przemysław Jastrzębski, 19. Marcin Paczkowski, 15. Adam Radecki, 77. Michał Dawidowicz – 22. Paweł Kaczmarczyk (68, 21. Kamil Jackiewicz), 14. Patryk Malinowski (46, 8. Emil Łupiński), 20. Łukasz Grzybowski, 11. Mateusz Ostaszewski, 10. Michał Steć (46, 16. Maciej Bortniczuk) – 7. Kamil Zalewski.
Żółte kartki: Taranenko, Ogrodowski, Kaniewski – Malinowski, Ostaszewski, Łupiński, Grzybowski.
Sędziował: Mariusz Korpalski (Toruń).

Legia II Warszawa – Wigry Suwałki 2:0 (0:0)
Bramki:
Michał Mydlarz 62, Kacper Wełniak 90
Legia II: 30. Gabriel Kobylak – 20. Nikodem Niski, 15. Radosław Pruchnik, 6. Chris Philipps, 26. Mateusz Grudziński – 18. Piotr Cichocki (84, 18. Dawid Wach), 24. Michał Mydlarz (72, 7. Kamil Orlik), 5. Łukasz Łakomy, 17. Radosław Cielemęcki (76, 16. Patryk Konik) – 9. Kacper Wełniak, 11. Maciej Rosołek.
Wigry: 67. Jan Balawejder – 16. Michał Król, 3. Abdoulaye Diallo, 8. Michał Ozga, 14. Szymon Klepacki (41, 21. Konrad Matuszewski) – 17. Oskar Furst (62, 34. Adrian Piekarski), 89. Bartosz Gużewski, 22. Joel Huertas, 2. Paweł Gierach – 9. Kamil Sabiłło, 10. Michał Żebrakowski (25, 77. Cezary Sauczek).
Żółte kartki: Wełniak, Cielemęcki, Grudziński.
Sędziował: Karol Iwanowicz (Lublin).

Ruch Chorzów – Stomil Olsztyn 3:3 (0:1), pd. k. 3:4
Bramki:
Konrad Kasolik 51, Mariusz Idzik 85 (k), Daniel Paszek 94 – Mateusz Cetnarski 18, Szymon Sobczak 82 k, Jakub Mosakowski 119
Ruch: 94. Kamil Lech (117, 1. Dawid Smug) – 34. Mateusz Lechowicz, 2. Konrad Kasolik, 21. Bartłomiej Kulejewski, 5. Marcin Kowalski (106, 7. Mateusz Duchowski) – 23. Mateusz Winciersz (46, 27. Daniel Paszek), 28. Michał Mokrzycki, 17. Tomasz Foszmańczyk, 11. Tomasz Podgórski, 14. Mateusz Bartolewski (91, 26. Jakub Nowak) – 27. Mariusz Idzik.
Stomil: 13. Michał Leszczyński – 26. Eric Molloy, 96. Ołeh Tarasenko, 20. Wojciech Dziemidowicz, 4. Jakub Mosakowski – 90. Waldemar Gancarczyk, 70. Mateusz Cetnarski (66, 97. Wiktor Biedrzycki), 31. Maciej Pałaszewski, 27. Oktawian Skrzecz (101, 99. Dawid Rudnik), 8. Bartłomiej Niedziela (65, 11. Mateusz Gancarczyk) – 10. Artur Siemaszko (46, 9. Szymon Sobczak).
Żółte kartki: Winciersz, Kowalski, Kasolik, Paszek, Bartolewski, Podgórski, Duchowski – W. Gancarczyk, Pałaszewski, Molloy.
Sędziował: Robert Marciniak (Kraków).

Chrobry Głogów – Lech Poznań 0:2 (0:0)
Bramki:
Christian Gytkjaer 75, Mateusz Skrzypczak 84
Chrobry: 1. Mateusz Abramowicz – 18. Michał Ilków-Gołąb, 26. Łukasz Góra, 3. Michał Michalec, 32. Przemysław Stolc – 7. Miłosz Kozak, 15. Maciej Diduszko (46, 16. Robert Mandrysz), 8. Szymon Drewniak, 19. Marcel Ziemann – 27. Adrian Benedyczak (89, 77. Dominik Piła), 11. Mikołaj Lebedyński (79, 10. Gerard Artigas).
Lech: 1. Mickey van der Hart – 2. Robert Gumny, 13. Tomasz Dejewski, 5. Djordje Crnomarković, 27. Tymoteusz Puchacz – 17. Maciej Makuszewski (79, 38. Jakub Kamiński), 20. Mateusz Skrzypczak, 15. Jakub Moder, 10. Darko Jevtić (70, 24. Joao Amaral), 7. Kamil Jóźwiak – 9. Christian Gytkjaer (86, 23. Filip Szymczak).
Żółte kartki: Lebedyński, Ziemann, Mandrysz, Kozak – Jevtić.
Sędziował: Zbigniew Dobrynin (Łódź).

Korona Kielce – Zagłębie Lubin 0:1 (0:0)
Bramka:
Dawid Pakulski 67
Korona: 30. Luka Kukić – 25. Grzegorz Szymusik, 15. Piotr Pierzchała, 4. Themistoklis Tzimopoulos, 3. Daniel Dziwniel – 27. Matej Pućko, 6. Ognjen Gnjatić, 17. Rodrigo Zalazar (76, 39. Erik Pacinda), 24. Wato Arweladze, 9. Michał Żyro (65, 10. Ivan Jukić) – 23. Uros Djuranović (71, 72. Michal Papadopulos).
Zagłębie: 30. Dominik Hładun – 44. Alan Czerwiński, 5. Maciej Dąbrowski, 2. Bartosz Kopacz, 3. Sasa Balić – 16. Paweł Żyra (60, 18. Filip Starzyński), 24. Jakub Tosik, 99. Bartosz Slisz, 7. Sasa Żivec, 39. Damjan Bohar – 9. Rok Sirk (46, 13. Dawid Pakulski; 82, 8. Łukasz Poręba).
Żółte kartki: Szymusik – Żivec, Balić, Slisz.
Sędziował: Damian Sylwestrzak (Wrocław).

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Sandecja Nowy Sącz 1:3 (1:2)
Bramki:
Jakub Chrzanowski 28 – Tadeusz Socha 35, Thiago 43, Kamil Ogorzały 73
KSZO 1929: 12. Paweł Lipiec – 7. Dominik Cheba (66, 88. Tomasz Chałas), 4. Damian Mężyk, 77. Daniel Dybiec, 22. Karol Worach – 16. Tomasz Persona, 8. Jan Imiołek (46, 2. Maciej Miłek), 11. Mateusz Mąka (46, 14. Fabian Burzyński), 19. Marcin Kaczmarek, 15. Damian Nogaj – 33. Jakub Chrzanowski.
Sandecja: 90. Krzysztof Baran – 17. Adrian Basta, 21. Tadeusz Socha, 7. Grzegorz Baran – 55. Hubert Maślanka (70, 9. Adrian Danek), 16. Michał Walski, 13. Radosław Kanach, 10. Thiago (77, 37. Bartłomiej Dudzic), 11. Dominik Kun – 19. Kamil Ogorzały (84, 4. Marcin Flis), 20. Maciej Korzym.
Żółte kartki: Basta, Thiago.
Sędziował: Mateusz Jenda (Warszawa).

Widzew Łódź – Śląsk Wrocław 2:0 (0:0)
Bramki:
Marcin Robak 85, 90 (k)
Widzew: 24. Wojciech Pawłowski – 25. Łukasz Turzyniecki, 95. Sebastian Zieleniecki, 27. Daniel Tanżyna, 37. Kornel Kordas (81, 4. Sebastian Rudol) – 18. Daniel Mąka (77, 20. Christopher Mandiangu), 30. Mateusz Możdżeń (72, 8. Adam Radwański), 16. Bartłomiej Poczobut, 9. Marcin Robak, 14. Konrad Gutowski – 93. Przemysław Kita.
Śląsk: 22. Daniel Kajzer – 30. Kamil Dankowski (88, 15. Daniel Szczepan), 3. Piotr Celeban, 17. Mariusz Pawelec, 20. Mateusz Hołownia – 19. Filip Marković, 23. Diego Żivulić, 25. Damian Gąska (74, 7. Robert Pich), 21. Jakub Łabojko (58, 6. Michał Chrapek), 11. Mateusz Cholewiak – 9. Erik Exposito.
Żółte kartki: Zieleniecki – Pawelec, Żivulić.
Czerwona kartka: Pawelec.
Sędziował: Wojciech Myć (Lublin).

ŚRODA, 25 WRZEŚNIA

Stal Rzeszów – Pogoń Szczecin 0:1 (0:0)
Bramka:
Benedikt Zech 71
Stal: 24. Gerard Bieszczad – 22. Damian Sierant, 2. Damian Kostkowski, 21. Sławomir Szeliga (80, 69. Damian Michalik), 37. Piotr Głowacki – 11. Dominik Chromiński, 4. Wojciech Reiman, 23. Adrian Ligienza (58, 14. Łukasz Mozler), 8. Michał Nawrot – 17. Grzegorz Goncerz, 7. Artur Pląskowski (69, 18. Tomasz Płonka).
Pogoń: 26. Jakub Bursztyn – 2. Jakub Bartkowski, 13. Kóstas Triantafyllópoulos, 23. Benedikt Zech, 15. Hubert Matynia – 34. Iker Guarrotxena (78, 10. Srđan Spiridonović), 8. Damian Dąbrowski, 28. Tomás Podstawski, 27. Sebastian Kowalczyk (86, 17. Zvonimir Kožulj) – 11. Soufian Benyamina, 7. Michális Maniás (69, 18. Adam Buksa).
Żółta kartka: Triantafyllópoulos.
Sędziował: Grzegorz Kawałko (Białystok).

Garbarnia Kraków – Bytovia Bytów 1:2 (0:0)
Bramki:
Adrian Jurkowski 58 – Piotr Giel 47, Daniel Feruga 66 (k)
Garbarnia: 1. Dorian Frątczak – 20. Norbert Piszczek (88, 32. Krzysztof Szewczyk), 4. Krystian Kujawa, 12. Mateusz Duda, 3. Adrian Jurkowski, 2. Rafał Górecki – 11. Rafał Surmiak, 19. Karol Kostrubała, 7. Kamil Włodyka – 23. Mateusz Wyjadłowski (72, 15. Grzegorz Marszalik), 9. Adrian Wójcik (85, 99. Michał Feliks).
Bytovia: 27. Paweł Kapsa – 26. Deleu, 4. Fabian Lengiewicz, 3. Kacper Kawula, 37. Michał Rutkowski – 14. Adrian Kwiatkowski, 10. Przemysław Lech, 77. Jakub Janik (83, 88. Mateusz Szela), 11. Denisław Stanczew – 9. Piotr Giel, 70. Norbert Hołtyn (46, 13. Daniel Feruga).
Żółte kartki: Piszczek, Marszalik - Lech, Kwiatkowski, Szela.
Sędziował: Rafał Rokosz (Katowice).

Polonia Środa Wielkopolska – Górnik Zabrze 0:6 (0:3)
Bramki:
Przemysław Wiśniewski 2, Ishmael Baidoo 9, Michał Koj 19, Łukasz Wolsztyński 63 (k), Piotr Krawczyk 68, Kamil Zapolnik 70 (k)
Polonia: 1. Przemysław Frąckowiak – 23. Oskar Kozłowski, 22. Piotr Skrobosiński, 5. Piotr Wujec, 2. Adam Borucki – 10. Jędrzej Kujawa, 8. Szymon Zgarda, 66. Adrian Szynka, 7. Jakub Wilk (86, 21. Kacper Robaczyński), 11. Kacper Nowak (78, 6. Tomasz Ceglewski) – 9. Łukasz Żegleń.
Górnik: 77. Dawid Kudła – 4. Adam Örn Arnarson, 2. Przemysław Wiśniewski, 5. Paweł Bochniewicz, 14. Michał Koj – 7. David Kopacz (54, 19. Kamil Zapolnik), 22. Szymon Matuszek, 8. Alasana Manneh (85, 23. Mateusz Matras), 10. Łukasz Wolsztyński, 11. Ishmael Baidoo (64 Filip Bainović) – 21. Piotr Krawczyk.
Żółte kartki: Szynka, Żegleń – Matuszek.
Sędziował: Konrad Aluszyk (Toruń).

Elana Toruń – Radomiak Radom 1:2 (0:1)
Bramki:
Mateusz Stryjewski 88 – Patryk Mikita 4 (k), Marcin Kluska 90
Elana: 1. Jakub Knut – 3. Kordian Górka, 2. Wojciech Onsorge, 6. Patryk Urbański, 4. Adam Dobosz – 14. Mateusz Stryjewski, 68. Kacper Jóźwicki (46, 22. Hubert Kisiel), 19. Mariusz Kryszak, 8. Damian Zagórski (84, 24. Sebastian Rak), 17. Dominik Kościelniak – 15. Filip Kozłowski.
Radomiak: 1. Artur Haluch – 48. Chams Faraji, 20. Kacper Pietrzyk, 38. Martin Klabník, 3. Mateusz Lewandowski – 6. Adam Banasiak, 55. Meik Karwot (46, 19. Marcin Kluska), 17. Maciej Filipowicz (90, 99. Kamil Gilewski), 8. Patryk Winsztal (75, 90. Jakub Nowakowski), 77. Patryk Mikita – 27. Damian Nowak.
Żółte kartki: Onsorge, Dobosz, Jóźwicki, Urbański, Zagórski, Kryszak – Klabník, Lewandowski.
Sędziował: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).

Chełmianka Chełm – Znicz Pruszków 3:3 (1:0) pd. k. 5-4
Bramki: Wołodymyr Hładkyj 27, 120, Patryk Czułowski 99 – Maciej Machalski 88, 107 (k), Paweł Tarnowski 100
Karne: (0-0 Dariusz Zjawiński – obroniony), 1-0 Kamil Kocoł, 1-1 Martin Baran, 2-1 Paweł Wolski, 2-2 Marcin Bochenek, 3-2 Paweł Uliczny, 3-3 Peter Drobňák, 4-3 Patryk Czułowski, 4-4 Maciej Machalski, 5-4 Michał Wołos.
Chełmianka: 1. Cezary Osuch (119, 33. Jakub Szymkowiak) – 3. Michał Wołos, 12. Przemysław Kwiatkowski, 14. Norbert Myszka – 9. Paweł Wolski, 18. Rafał Dobrzyński (46, 11. Kamil Kocoł), 8. Paweł Uliczny, 10. Patryk Czułowski, 15. Maciej Kraśniewski (96, 5. Dawid Salewski) – 7. Dawid Niewęgłowski, 21. Wołodymyr Hładkyj.
Znicz: 12. Piotr Misztal – 4. Marcin Bochenek, 6. Michał Wrześniewski, 18. Martin Baran, 13. Peter Drobňák – 7. Arkadiusz Pyrka (70, 16. Krystian Tabara), 3. Robert Obst, 17. Karol Noiszewski (46, 11. Paweł Moskwik), 22. Paweł Tarnowski (117, 8. Michał Suchanek), 19. Marcin Rackiewicz (46, 10. Maciej Machalski) – 9. Dariusz Zjawiński.
Żółte kartki: Dobrzyński, Wołos, Salewski – Pyrka, Rackiewicz, Baran.
Sędziował: Damian Gawęcki (Kielce).

Hutnik Kraków – Resovia 2:2 (1:1) pd. 2:3
Bramki: Kamil Sobala 30, Mateusz Gamrot 101 – Szymon Hajduk 42, Adrian Dziubiński 120, Dawid Kubowicz 120
Hutnik: 1. Mateusz Zając – 16. Paweł Pyciak, 2. Tomasz Jaklik, 14. Patryk Kołodziej, 15. Bartosz Tetych (65, 9. Tomasz Ogar) – 13. Przemysław Antoniak, 23. Mateusz Gamrot, 28. Mateusz Reczulski, 7. Krzysztof Świątek, 20. Dawid Linca (76, 10. Tomasz Kurek) – 8. Kamil Sobala (87, 24. Filip Handzlik).
Resovia: 90. Filip Majchrowicz – 10. Mateusz Kantor (85, 4. Rafał Mikulec), 30. Sebastian Zalepa, 15. Dawid Kubowicz, 6. Radosław Adamski – 32. Szymon Hajduk (85, 99. Szymon Feret), 20. Grzegorz Płatek, 19. Szymon Kaliniec (104, 9. Karol Twardowski), 28. Adrian Dziubiński, 18. Krzysztof Gancarczyk (69, 22. Serhij Krykun) – 94. Daniel Świderski.
Żółte kartki: Pyciak, Świątek – Kantor, Hajduk, Świderski, Dziubiński, Majchrowicz, Płatek.
Czerwona kartka: Pyciak (109. minuta, za drugą żółtą).
Sędziował: Paweł Dziopak (Tychy).

W 59. minucie Mateusz Kantor (Resovia) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

Błękitni Stargard – Wisła Kraków 2:1 (1:0)
Bramki: Wojciech Fadecki 26 (k), 84 (k) – Michał Mak 79
Błękitni: 57. Mariusz Rzepecki – 17. Aleksander Theus, 27. Jakub Ostrowski, 25. Hubert Sadowski, 5. Oskar Nowak – 11. Krystian Sanocki (76, 23 Mateusz Bochnak), 10. Filip Karmański, 19. Paweł Łysiak, 24. Patryk Paczuk, 18. Wojciech Fadecki – 9. Piotr Kurbiel (69, 7. Michał Cywiński).
Wisła: 1. Mateusz Lis – 9. Rafał Boguski, 2. Rafał Janicki, 3. Serafin Szota, 21. Marcin Grabowski – 11. Krzysztof Drzazga, 10. Vullnet Basha (67, 26. Kamil Wojtkowski), 15. Jean Carlos Silva (61, 7. Michał Mak), 77. Emmanuel Kumah, 99. Damian Pawłowski (61, 28. Vukan Savićević) – 59. Przemysław Zdybowicz.
Żółte kartki: Sanocki, Karmański, Theus – Zdybowicz, Savićević, Szota, Mak.
Sędziował: Patryk Gryckiewicz (Toruń).

Chemik Bydgoszcz – Wisła Płock 0:1 (0:0)
Bramka: Oskar Zawada 60
Chemik: 1. Paweł Laskowski – 18. Daniel Włosiński, 3. Bartosz Czyżewski, 5. Maksym Adamenko, 4. Adam Kacprzak – 2. Franciszek Marzec (72 Kamil Goździkowski), 8. Damian Rysiewski, 14. Szymon Maziarz, 13. Gabriel Pieczyński (74, 16. Grzegorz Adamski), 10. Mariusz Miłek – 9. Paweł Michalski (88, 7. Kamil Serafin).
Wisła: 22. Jakub Wrąbel – 95. Patryk Stępiński, 3. Michał Marcjanik, 23. Jarosław Fojut, 7. Piotr Tomasik – 14. Mikołaj Kwietniewski, 5. Bartłomiej Sielewski, 28. Maciej Ambrosiewicz, 16. Oskar Zawada, 88. Olaf Nowak – 19. Karol Angielski.
Żółte kartki: Nowak, Kwietniewski, Fojut.
Sędziował: Łukasz Karski (Słupsk).

Gryf Słupsk – Górnik Łęczna 1:3 (1:3)
Bramki: Damian Mikołajczyk 26 (k) – Marcin Stromecki 11, Paweł Wojciechowski 34, Krystian Wójcik 45 (k)
Gryf: 12. Michał Kędzia – 14. Dawid Więckowski, 5. Krzysztof Wańdzio, 4. Daniel Piechowski, 3. Jakub Hołowienko (78, 11. Marcjan Majcher) – 2. Wojciech Barnik, 21. Paweł Szmytkiewicz (78, 7. Kacper Bednarczyk), 16. Tomasz Piekarski, 6. Bartłomiej Nałęcz (64, 19. Patryk Dąbrowski), 17. Joseph Amoah – 9. Damian Mikołajczyk.
Górnik: 44. Adrian Kostrzewski – 21. Jakub Zagórski, 2. Tomasz Midzierski, 5. Kamil Pajnowski, 3. Leândro – 23. Dominik Lewandowski, 7. Tomasz Tymosiak (70, 6. Paweł Sasin), 10. Krystian Wójcik (49, 31. Donatas Nakrošius), 8. Marcin Stromecki, 9. Aron Stasiak (46, 17. Dawid Dzięgielewski) – 28. Paweł Wojciechowski.
Żółte kartki: Hołowienko, Barnik – Lewandowski.
Sędziował: Maciej Pelka (Poznań).

W 44. minucie Paweł Wojciechowski (Górnik) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

Rekord Bielsko-Biała – Concordia Elbląg 2:1 (0:0)
Bramki : Szymon Szymański 55 (k), Kamil Żołna 90 – Konrad Kareta 82 (s)
Rekord: 12. Krzysztof Żerdka – 16. Kamil Żołna, 4. Dariusz Rucki, 30. Konrad Kareta, 8. Seweryn Caputa – 22. Mateusz Gaudyn, 14. Michał Czernek (70, 6. Piotr Wyroba), 17. Szymon Szymański, 20. Marcin Czaicki, 10. Marek Sobik (79, 11. Mateusz Waliczek) – 23. Marcin Kozina (73, 9. Marcin Wróbel).
Concordia: 12. Kamil Szawaryn – 6. Dominik Pawłowski, 18. Tomasz Szawara, 5. Rafał Maciążek (68, 13. Bartosz Danowski), 90. Sebastian Kopeć – 3. Cyprian Maciejewski (46, 20. Rafał Lisiecki), 17. Adam Skierkowski, 8. Radosław Bukacki, 10. Radosław Lenart, 14. Sebastian Tomczuk – 7. Konrad Wira (57, 9. Piotr Goljasz).
Żółte kartki: Szymański – Szawara, Skierkowski, Pawłowski.
Czerwone kartki: Skierkowski (86. minuta, za drugą żółtą), Lisiecki (90. minuta), Tomasz Szawara (90. minuta, za drugą żółtą).
Sędziował: Marek Śliwa (Kielce)

Chemik Police – Stal Stalowa Wola 0:4 (0:2)
Bramki: Michał Fidziukiewicz 10, 77, Rafał Michalik 18, Bartłomiej Ciepiela 90
Chemik: 12. Oskar Rechtziegel – 18. Oskar Klimkowicz, 17. Paweł Odlanicki-Poczobut, 5. Adam Wiejkuć, 3. Paweł Szewczykowski – 6. Jarosław Jóźwiak (78 Sebastian Rudnik), 7. Mateusz Kowalczyk (46 Bartosz Ława), 21. Mariusz Bedliński, 13. Szymon Kapelusz (33 Krystian Peda), 8. Andrij Protasenko – 11. Jakub Sobecki.
Stal: 12. Łukasz Konefał – 11. Michał Mistrzyk, 17. Kacper Śpiewak, 24. Krzysztof Kiercz, 19. Szymon Jarosz (59 Piotr Witasik), 22. Rafał Michalik – 20. Szymon Jopek, 10. Piotr Mroziński, 13. Przemysław Stelmach (57 Łukasz Pietras) – 8. Robert Dadok (46 Bartłomiej Ciepiela), 9. Michał Fidziukiewicz.
Żółte kartki: Jóźwiak, Wiejkuć – Stelmach, Jopek, Mistrzyk, Pietras, Witasik.
Sędziował: Paweł Horożaniecki (Żary).

Cracovia – Jagiellonia Białystok 4:2 (2:1)
Bramki:
Filip Piszczek 16, Bojan Čečarić 26, Tomáš Vestenický 51, Pelle van Amersfoort 90 – Juan Cámara 41, Wojciech Błyszko 85
Cracovia: 31. Lukáš Hroššo – 87. Diego Ferraresso, 39. Michał Helik, 85. David Jablonský, 33. Kamil Pestka – 77. Sebastian Strózik (74, 10. Pelle van Amersfoort), 8. Milan Dimun, 4. Sergiu Hanca (46, 6. Sylwester Lusiusz), 29. Bojan Čečarić, 99. Tomáš Vestenický (79, 11. Mateusz Wdowiak) – 26. Filip Piszczek.
Jagiellonia: 29. Grzegorz Sandomierski – 2. Andrej Kadlec, 17. Ivan Runje, 4. Wojciech Błyszko, 12. Guilherme – 14. Tomáš Přikryl (78, 13. Mile Savković), 99. Bartosz Kwiecień (64, 26. Martin Pospíšil), 6. Taras Romanczuk, 20. Marko Poletanović (72, 9. Patryk Klimala), 10. Juan Cámara – 11. Jesús Imaz.
Żółte kartki: Vestenický, Hanca - Přikryl, Kwiecień, Runje.
Sędziował: Krzysztof Jakubik (Siedlce).

W 68. minucie Filip Piszczek (Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego (Grzegorz Sandomierski obronił).

PGE GKS Bełchatów – GKS Tychy 0:2 (0:0)
Bramki:
Wojciech Szumilas 70, Szymon Lewicki 90
PGE GKS Bełchatów: 12. Daniel Niźnik –19. Adrian Małachowski, 3. Marcin Grolik, 5. Michał Kołodziejski, 2. Mateusz Szymorek – 30. Damian Michalak (74. 10. Dawid Flaszka), 8. Paweł Czajkowski – 14. Bartosz Biel, 15. Wiktor Putin (74. 20. Mateusz Marzec), 11. Emile Thiakane – 7. Bartłomiej Bartosiak (74. 18. Maciej Mas).
GKS Katowice: 91. Konrad Jałocha – 5. Maciej Mańka, 14. Dario Kristo, 3. Łukasz Sołowiej, 21. Ken Kallaste – 96. Wojciech Szumilas 31. Keon Daniel – 77. Kacper Piątek (79. 7. Jakub Piątek), 8. Łukasz Grzeszczyk, 13. Łukasz Moneta (72. 17. Sebastian Steblecki) – 32. Szymon Lewicki.
Żółte kartki: Małachowski, Biel – Moneta.
Sędzia: Jacek Małyszek.
 

GKS 1962 Jastrzębie – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 (0:0)
Bramka:
Kamil Adamek 87
GKS 1962: 1. Grzegorz Drazik – 16. Dominik Kulawiak, 32. Bartosz Jaroszek, 5. Michał Bojdys, 27. Oskar Mazurkiewicz (68, 28. Kamil Adamek) – 23. Daniel Liszka, 21. Marek Mróz, 6. Łukasz Norkowski (46, 20. Damian Tront), 11. Dominik Szczęch – 7. Patryk Skórecki, 9. Adam Żak.
Bruk-Bet Termalica: 22. Karol Dybowski – 13. Mateusz Grzybek, 96. Przemysław Szarek, 32. Jonathan de Amo, 16. Martin Mikovič (64, 23. Marcin Wasielewski) – 24. Ernest Terpiłowski, 19. Michal Bezpalec, 27. Wojciech Kamiński (89, 9. Matej Jelić), 10. Florin Purece (79, 11. Patrik Mišák), 7. Roman Gergel – 21. Vladislavs Gutkovskis.
Żółte kartki: Skórecki, Liszka, Jaroszek, Mróz – de Amo, Bezpalec, Grzybek.
Sędziował: Paweł Malec (Łódź).
 

Pogoń Siedlce – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 (1:0)
Bramka:
Bartosz Brodziński 24
Pogoń: 95. Rafał Misztal – 28. Marcin Kozłowski I, 4. Aya Diouf, 31. Bartosz Brodziński, 11. Jakub Romanowicz – 70. Kacper Falon (68, 7. Piotr Marciniec), 23. Damian Mosiejko, 55. Oskar Repka, 20. Marcin Kozłowski II, 6. Adam Mójta (88, 17. Mateusz Kluzek) – 34. Artur Balicki (73, 9. Kamil Walków).
Podbeskidzie: 13. Rafał Leszczyński, 25. Bartosz Jaroch, 4. Kamil Wiktorski, 3. Aleksander Komor, 22. Kacper Gach – 98. Damian Hilbrycht, 19. Michał Rzuchowski, 90. Adrian Rakowski (72, 11. Łukasz Sierpina), 80. Mateusz Sopoćko (66, 7. Rafał Figiel), 14. Filip Laskowski (68, 95. Marko Roginić) – 99. Iván Martín.
Żółte kartki: Balicki - Gach, Wiktorski.
Sędziował: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).
 

Olimpia Grudziądz – Stal Mielec 0:3 (0:2)
Bramki:
Adrian Paluchowski 21, Mateusz Mak 73, Josip Šoljić 82
Olimpia: 99. Jakub Lemanowicz – 25. Damian Ciechanowski (46, 6. Ariel Wawszczyk), 28. Ivan Očenáš, 3. Florian Pfertzel, 93. Łukasz Bogusławski – 19. Elvir Maloku (46, 7. Omar Monterde), 70. Bartosz Nowicki, 10. Robert Ziętarski, 91. Ricky van Haaren, 34. Mohamed Medfai – 9. João Criciúma (57, 29. Piotr Janczukowicz).
Stal: 29. Damian Primel – 25. Wojciech Lisowski, 5. Mateusz Żyro, 22. Mateusz Bodzioch, 2. Paweł Olszewski – 14. Łukasz Janoszka, 8. Maciej Urbańczyk, 15. Bartosz Sobczyk (59, 23. Krystian Getinger), 20. Grzegorz Tomasiewicz (46, 16. Josip Šoljić), 10. Mateusz Mak – 19. Adrian Paluchowski (46, 17. Bartosz Nowak).
Żółte kartki: Medfai, Ziętarski, Pfertzel.
Czerwona kartka: Mohamed Medfai (51. minuta, za drugą żółtą).
Sędziował: Damian Kos (Gdańsk).

Chojniczanka Chojnice – Raków Częstochowa 0:1 (0:0)
Bramka:
Domański 72
Chojniczanka: 27. Andrzej Witan – 20. Oskar Paprzycki, 42. Seweryn Michalki, 26. Mateusz Bartosiak, 90. Jan Mudra – 5. Paweł Zawistowski, 68. Bartosz Wolski – 23. Jacek Podgórski (83, 14. Mateusz Kuzimski), 13. Toni Conejo (75, 21. Emil Drozdowicz), 9. Mateusz Żukowski (63, 94. Agwan Papikjan) – 17. Tomasz Mikołajczak.
Raków: 29. Jakub Szumski – 77. Dawid Szymonowicz, 14. Kamil Kościelny, 33. Jarosław Jach – 22. Michał Skóraś, 10. Igor Sapała, 13. Piotr Malinowski (27. Daniel Bartl), 7. Maciej Domański (77, 91. Felicio Brown Forbes), 18. Ruslan Babenko, 8. Andrija Luković (61, 30. Miłosz Szczepański) – 9. Sebastian Musiolik.
Żółte kartki: Bartosiak,Mikołajczak, Zawistowski – Sapała.
Sędziował: Paweł Pskit (Łódź).

GKS Katowice – Warta Poznań 0:0 pd. k. 5-3
Katowice:
1. Bartosz Mrozek – 21. Zbigniew Wojciechowski, 32. Radek Dejmek, 4. Arkadiusz Jędrych, 13. Kacper Michalski – 18. Kacper Tabiś (70, 11. Adrian Błąd), 6. Jakub Habusta, 20. Patryk Grychtolik (63, 29. Dawid Rogalski), 14. Marcin Urynowicz (63, 8. Maciej Stefanowicz), 24. Szymon Kiebzak (91, 25. Mateusz Kompanicki) – 7. Arkadiusz Woźniak.
Warta: 33. Tomasz Laskowski – 3. Jakub Kiełb, 4. Tomasz Boczek, 16. Aleks Ławniczak, 14. Nikodem Fiedosewicz (91, 24. Sebastian Olszewski) – 27. Serhij Napołow, 7. Michał Grobelny (87, 20. Adrian Cierpka), 21. Mateusz Kupczak, 10. Adrian Laskowski (71, 25. Gracjan Jaroch), 11. Michał Jakóbowski – 29. Krzysztof Kiklaisz (61, 1. Adrian Lis).
Żółte kartki: Tabiś, Michalski, Urynowicz, Stefanowicz – Olszewski, Cierpka.
Czerwona kartka: Tomasz Laskowski (56. minuta, za faul taktyczny).
Sędziował: Sebastian Krasny (Kraków).

Puszcza Niepołomice Legia Warszawa 0:2 (0:1)
Bramki
: Mateusz Wieteska 41, Jose Kante 90
Puszcza : 99. Mateusz Górski – 27. Mateusz Bartków, 3. Michał Czarny, 5. Konrad Stępień, 18. Bartosz Widejko (46, 28. Michał Mikołajczyk) – 9. Jakub Bąk (75, 20. Konrad Nowak), 11. Marcin Stefanik (82, 8. Longinus Uwakwe), 7. Marcel Kotwica, 14. Jakub Serafin, 10. Hubert Tomalski – 70. José Embaló.
Legia : 33. Radosław Cierzniak – 41. Paweł Stolarski, 5. Igor Lewczuk, 4. Mateusz Wieteska, 16. Luís Rocha – 18. Arvydas Novikovas (70, 82. Luquinhas), 15. Domagoj Antolić, 24. André Martins (87, 34. Iñaki Astiz), 77. Mateusz Praszelik (79, 14. Michał Karbownik), 21. Dominik Nagy – 20. José Kanté.
Żółte kartki : Nagy, Lewczuk.
Sędziował : Artur Aluszyk (Szczecin).

CZWARTEK, 26 WRZEŚNIA
 

Unia Skierniewice - Piast Gliwice 1:5 pd. (0:1, 1:1)
Bramki
: Dawid Przezak 63 - Tiago Alves 5, Tom Hateley 100, Jakub Holúbek 105, Gerard Badía 108 (k), 117
Unia : 1. Mikołaj Smyłek - 7. Jarosław Szyc, 4. Paweł Czarnecki, 27. Hubert Gutkowski (98, 28. Mateusz Stępień), 23. Jakub Górski - 25. Marcin Pieńkowski (70, 8. Kacper Karasek), 10. Patryk Bojańczyk, 6. Hubert Przybycień (108, 19. Maciej Nalej), 77. Rafał Parobczyk (101, 20. Bartosz Bujalski), 14. Michał Wrzesiński - 11. Dawid Przezak.
Piast : 1. Jakub Szmatuła - 28. Bartosz Rymaniak, 23. Tomáš Huk, 5. Marcin Pietrowski, 14. Jakub Holúbek - 29. Remigiusz Borkała (67, 19. Sebastian Milewski), 3. Tomasz Jodłowiec (79, 6. Tom Hateley), 18. Patryk Sokołowski, 7. Aleksander Jagiełło (67, 21. Gerard Badía) - 89. Patryk Tuszyński (100, 9. Piotr Parzyszek), 45. Tiago Alves.
Żółte kartki : Szyc - Rymaniak, Huk, Holúbek.
Sędziował : Kornel Paszkiewicz (Wrocław).
Widzów : 1500.

 

Odra Opole - Arka Gdynia 1:0 (0:0)
Bramka
: Miłosz Trojak 90
Odra : 1. Artur Krysiak (52, 23. Kacper Rosa) - 9. Tomáš Mikinič, 27. Mateusz Kamiński (81, 3. Mateusz Wypych), 2. Piotr Żemło, 17. Bartłomiej Wdowik - 22. Dawid Błanik (86, 77. Patryk Janasik), 14. Sebastian Bonecki, 66. Miłosz Trojak, 10. Martin Adamec, 7. Krzysztof Janus - 8. Hubert Sobol.
Arka : 30. Kacper Krzepisz - 21. Michael Olczyk, 3. Christian Maghoma, 23. Luka Marić, 13. Samu Araújo (79, 31. Jan Łoś) - 77. Nando García, 27. Marcin Budziński, 26. Adam Danch, 11. Rafał Siemaszko (73, 8. Marcus Vinícius), 46. Jakub Wawszczyk - 91. Fabian Serrarens (46, 38. Jakub Wilczyński).
Żółte kartki : Adamec - García, Araújo, Maghoma.
Sędziował : Daniel Stefański (Bydgoszcz).

 

Zagłębie Sosnowiec 0-3 (0:1) ŁKS Łódź
Bramki : Piotr Pyrdoł 21, Artur Bogusz 53, Rafał Kujawa 69
Zagłębie : 13. Krystian Stępniowski - 16. Dawid Ryndak, 17. Kacper Radkowski (50, 14. Filip Karbowy), 25. Piotr Polczak, 27. Rafał Grzelak - 9. Mateusz Szwed, 21. Tomasz Hołota, 28. Michał Kieca, 8. Szymon Pawłowski (46, 11. Patryk Mularczyk), 10. Stanisław Biłeńkyj (57, 7. Tomasz Nawotka) - 77. Błażej Radwanek.
ŁKS : 1. Arkadiusz Malarz - 4. Artur Bogusz, 29. Maksymilian Rozwandowicz, 24. Kamil Juraszek, 8. Kamil Rozmus - 18. Piotr Pyrdoł (82, 16. Adam Ratajczyk), 42. Dragoljub Srnić, 23. Bartłomiej Kalinkowski, 20. Pirulo (68, 11. Dani Ramírez), 19. Michał Trąbka - 88. Rafał Kujawa (73, 7. Patryk Bryła).
Żółte kartki : Grzelak, Mularczyk - Kalinkowski.
Sędziował : Łukasz Szczech (Warszawa).

Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się
Wideo