RozgrywkiTotolotek Puchar PolskiAktualnościBilety na finał Pucharu Polski na Stadionie Narodowym Powrót

AktualnościRozgrywki - Puchar Polski

Bilety na finał Pucharu Polski na Stadionie Narodowym

 19 / 03 / 14 Autor: PZPN
Bilety na finał Pucharu Polski na Stadionie Narodowym

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że 1 kwietnia 2014 rozpocznie się sprzedaż biletów na finał Pucharu Polski, który odbędzie się 2 maja 2014 o godzinie 18:30 na Stadionie Narodowym w Warszawie. 


Rodzaj biletu

Sprzedaż

1.04–2.05

Kat. 1 Bilet normalny20 zł
Kat. 2 Bilet normalny 15 zł

Osoby do 18 roku życia

50% zniżka

Osoby z niepełnosprawnością ruchową na wózkach inwalidzkich

10 zł

Sprzedaż biletów będzie odbywać się wyłącznie za pośrednictwem portalu www.KupBilet.pl. Nie będzie prowadzona sprzedaż w kasach. 

Kluby grające w finale Pucharu Polski będą prowadziły sprzedaż biletów dla swoich kibiców. 

Chęć zakupu biletów dla obcokrajowców nieposiadających polskiego numeru PESEL należy zgłaszać na e-mail obcokrajowcy@kupbilet.pl wraz ze skanem lub czytelnym zdjęciem paszportu albo innego dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz narodowość. Proszę podać także login, z którego będą kupowane bilety. Dane takich osób należy wpisać w „Moje konto” → „Przyjaciele” na stronie www.KupBilet.pl.

Dodatkowe informacje:

OBCOKRAJOWIEC

Chęć zakupu biletów dla obcokrajowców nieposiadających polskiego numeru PESEL, należy zgłaszać na e-mail obcokrajowcy@kupbilet.pl wraz ze skanem lub czytelnym zdjęciem paszportu albo innego dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz narodowość. Proszę podać także login, z którego będą kupowane bilety. Trzeba wpisać dane takich osób w „Moje konto” -> „Przyjaciele” na stronie www.KupBilet.pl.

OSOBY NA WÓZKACH INWALIDZKICH 

 1. Jeśli użytkownik nie jest zarejestrowany w systemiewww.KupBilet.pl, powinien zarejestrować się, wchodząc na stronę www.KupBilet.pl i kliknąć „Zarejestruj się”.

2. Po rejestracji w systemie należy wysłać zgłoszenie na adres niepelnosprawni@kupbilet.pl. Zgłoszenie musi zawierać: login z systemu www.KupBilet.pl; skan orzeczenia o stopniu niepełnosprawności (świadczące o fakcie poruszania się na wózku inwalidzkim).

3. Na podstawie przesłanych informacji operator systemu nadaje użytkownikowi uprawnienie do zakupu biletu na sektory/miejsca przeznaczone dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

4. Fakt nadania uprawnienia będzie widoczny po zalogowaniu się w systemie – w menu „Moje konto” pojawi się znak graficzny: osoba na wózku inwalidzkim.

5. Po nadaniu uprawnień, użytkownik ma dostęp do zakupu biletu w sektorach/miejscach przeznaczonych dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

6. Użytkownik może teraz wykonać rezerwację w sektorze dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich.

7. Przebieg samego procesu kupna biletu (rezerwacja i płatność) jest taki sam jak w przypadku innych biletów.

Osoby, które są zalogowane w systemie www.KupBilet.pl i które już kupowały bilety na sektory/miejsca przeznaczone dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, na mecze z Anglią, Ukrainą lub San Marino nie muszą powtórnie wysyłać zgłoszeń. Ikona informująca o możliwości nabycia biletów na sektorach przeznaczonych dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich pojawi się na ich kontach w systemie www.KupBilet.pl automatycznie oraz zostaną poinformowane o tym fakcie mailowo.

Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w sprzedaży w razie potrzeby.

Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się
Wideo