RozgrywkiPiłka nożna plażowaAktualnościWyniki Turnieju Ekstraklasy Piłki Nożnej Plażowej Powrót

AktualnościPiłka nożna plażowa

Wyniki Turnieju Ekstraklasy Piłki Nożnej Plażowej

 30 / 06 / 15 Autor: PZPN
Wyniki Turnieju Ekstraklasy Piłki Nożnej Plażowej

W zeszły weekend 27 i 28 czerwca na Stadionie Letnim na plaży przy molo w Gdańsku Brzeźnie odbył się Turniej Ekstraklasy Piłki Nożnej Plażowej pod egidą Polskiego Związku Piłki Nożnej. Osiem najlepszych drużyn rywalizowało o udział w Finale Mistrzostw Polski, który odbędzie się na przełomie lipca i sierpnia w Ustce. Poniżej prezentujemy podsumowanie całego turnieju.


 

Dzień 1, 27.06.2015

Mecz nr 1, grupa B, g. 9:00

FBS Kolbudy  – Boca Gdańsk      4:5 (0:2, 2:0, 2:3)

Bramki: Kwasny 6, Pietrzkiewicz 23, 28, 32 – Pozniak 1, 36, Kiszkiel 12, Nałęcz 29, Olszewski 34

Żółte kartki: Kwasny – Olszewski, Klimowicz.

 

Mecz nr 2, grupa B, g. 10:00

Hemako Sztutowo – Vita Sport Zdrowie Garwolin    6:3 (2:0, 3:1, 1:2)

Bramki: Papiernik 9 (sam.), Saganowski 11, 15, 22, Szloser 18 – Zieliński 22, Gac 28, Makulec 29

Żółte kartki: brak

 

Mecz nr 3, grupa A, g.11:00

BSC Grembach Łódź – WIMA Sea Lions Team Słupsk     11:2 (4:1, 2:0, 5:1)

Bramki: Baran 4, 30, 34, Rangel 6, 8, 15, 36, Galanciak 10, Terczyński 15 (sam.), Bogacz 32, Guedes 33 – Kozłowski 1, Cudziło 29

Żółte kartki: brak

Mecz nr 4, grupa A, g. 12:00

KP Łódź – Detailking Tonio Team Sosnowiec      3:2 (1:0, 0:2, 2:0)

Bramki: Lenart 8, 32, Sobalczyk 31 – Krawczyk 16, Gołębiowski 24

Żółte kartki: Popławski – Kiklaisz, Terefeńko

 

Mecz nr 5, grupa B, g. 15:00

Vita Sport Zdrowie Garwolin – FBS Kolbudy     3:5 (3:2, 0:3, 0:0)

Bramki: Papiernik 1, Makulec 1, Zieliński Mateusz 11 – Depta 5, Pietrzkiewicz 9, 22, Krysiński 23, Stanisławski 24

Żółte kartki: Zieliński Mateusz x 2 – Rutkowski, Kwasny

Czerwone kartki: Zieliński Mateusz (Garwolin) – żółta x 2

 

Mecz nr 6, grupa B, g. 16:00

Hemako Sztutowo – Boca Gdańsk          6:1 (3:0, 1:3, 3:1)

Bramki: Friszkemut 2, 6, Piechnik M. 6, Świderski 28, Grzegorczyk 33, Saganowski 34 – Poźniak 28

Żółte kartki: Poźniak (Gdańsk)

 

Mecz nr 7, grupa A, g. 17:00

Detailking Tonio Team Sosnowiec – BSC Grembach Łódź             2:10 (0:3, 1:2, 1:5)

Bramki: Kowalski 24, Kiklaisz R. 35 – Musik 6, 36, Rangel 8, Galanciak 9, Widzicki 19, Baran 23, 35 x 2, Guedes 28, Ryplewicz 33.

Żółte kartki: Krzyżowski, Dewucki, Terefeńko, Gołębiowski, Palczewski – Słowiński

 

Mecz nr 8, grupa A, g. 18:00

KP Łódź – WIMA Sea Lions Team Słupsk                 5:2 (0:1, 2:1, 3:2)

Bramki: Klepczarek 22, Sobalczyk 24, Jesionowski 25, Lenart 30, Olczak 32 – Pięta 6, Piekarski 15

Żółte kartki: brak

Dzień 2, 28.06.2015

 

Mecz nr 9, grupa A, g. 11:00

KP Łódź – BSC Grembach Łódź      1:1, 1:3 rz. k. (1:1, 0:0, 0:0, 0:0 dogr., 1:3 rz. k.)

Bramki: Klepczarek 2, Sobalczyk rz.k. – Rangel 2, rz.k., Baran rz.k., Bogacz rz.k.

Żółte kartki: Kubiak – Rangel

 

Mecz nr 10, grupa A, g. 12:00

WIMA Sea Lions Team Słupsk – Detailking Tonio Team Sosnowiec          5:4 (1:2, 1:1, 3:1)

Bramki: Cudziło 12, Bobrowski 20, Pięta 26, 30, Piekarski 35 – Kiklaisz R. 8, Gołębiowski 11, Cibor 22, Pałasz 33

Żółte kartki: Pięta (Słupsk)

 

Mecz nr 11, grupa B, g. 13:00

FBS Kolbudy – Hemako Sztutowo     8:1 (2:1, 3:0, 3:0)

Bramki: Pietrzkiewicz 2, 6, 19, 30, 36, Łaszczuk 18, Stanisławski 23, Krysiński 30 – Saganowski 6

Żółte kartki: Piechnik M. (Hemako)

 

Mecz nr 12, grupa B, g. 14:00

Boca Gdańsk – Vita Sport Zdrowie Garwolin      5:8 (2:2, 0:3, 3:3)

Bramki: Domjan 5, 9, Poźniak 27, Nałęcz 33, Olszewski 34 – Pusek 3, Papiernik 12, Domjan 18 (sam.), Trzaskowski 19, 22, Gac 25 (rz.k.), 34, Makulec 30

Żółte kartki: Nałęcz, Olszewski, Wiśniewski, Poźniak (Gdańsk)

Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się
Wideo