Aktualnościstrona 2

Regulamin Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-20
07 / 10 / 14

Turnieje eliminacyjne Młodzieżowych Mistrzostw Polski kategorii U-20 odbędą się 11 listopada 2014 roku. Z siedmiu pięciozespołowych grup eliminacyjnych awans uzyskają dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Do 14 zespołów z eliminacji dołączy gospodarz (organizator) turnieju finałowego – Unisław Futsal Team i mistrz Polski z poprzedniego sezonu Clearex Chorzów.

Niewykorzystana szansa mistrzów Polski
05 / 10 / 14

Futsaliści Rekordu Bielsko-Biała nie zdołali wywalczyć awansu do najlepszej klubowej szesnastki Europy. Mistrzowie Polski w ostatnim meczu turnieju rozgrywanego w Rydze przegrali dzisiaj z bułgarskim FC Grand Pro Varna 0:2.

Rekord o jeden mecz od awansu
03 / 10 / 14

W drugim meczu turnieju rundy głównej UEFA Futsal Cup Rekord Bielsko-Biała przegrał z FK Nikars Riga 1:3, ale przed ostatnią serią spotkań ma ogromną szansę na awans do elite round.

Wspaniały mecz mistrzów Polski!
02 / 10 / 14

Piłkarze halowi Rekordu Bielsko-Biała nie mogli wymarzyć sobie lepszego startu w turnieju rundy głównej futsalowej Ligi Mistrzów. Mistrzowie Polski pokonali Iberię Star Tbilisi 4:0.

Ryskie nadzieje Rekordu
01 / 10 / 14

Rekord Bielsko-Biała dotarł do Rygi, gdzie jutro rozpocznie się turniej rundy głównej UEFA Futsal Cup. Bielszczanie zapowiadają walkę o awans do kolejnej fazy rozgrywek.

Futsalowy superpuchar dla Wisły
07 / 09 / 14

Wisła Krakbet Kraków zrewanżowała się za porażkę sprzed roku, pokonując dzisiaj Rekord Bielsko-Biała 4:1 (0:1) i sięgając po Superpuchar Polski w futsalu.