RozgrywkiFutsalAktualnościRegulamin Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-20 Powrót

AktualnościFutsal

Regulamin Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-20

 07 / 10 / 14 Autor: PZPN
Regulamin Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-20

Turnieje eliminacyjne Młodzieżowych Mistrzostw Polski kategorii U-20 odbędą się 11 listopada 2014 roku. Z siedmiu pięciozespołowych grup eliminacyjnych awans uzyskają dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Do 14 zespołów z eliminacji dołączy gospodarz (organizator) turnieju finałowego – Unisław Futsal Team i mistrz Polski z poprzedniego sezonu Clearex Chorzów. 


Każdy klub uczestniczący w turnieju eliminacyjnym zobligowany jest do:

  • wpłaty na konto organizatora turnieju kwoty 350 zł.
  • zgłoszenia zawodników na liście zgłoszeniowej do rozgrywek wg. Regulaminu na 10 dni przed turniejem eliminacyjnym na adres futsalmmp@pzpn.pl
  • stawienie się na zawodach w o godzinie wyznaczonej przez organizatora turnieju eliminacyjnego.

Każdy klub organizator turnieju zobligowany jest do:

  • przygotowania turnieju w odpowiedniej hali z zapleczem sanitarnym, zabezpieczeniem szatni, napoi i opieki medycznej (ratownik medyczny)
  • poinformowanie 14 dni przed turniejem pocztę elektroniczną wszystkich uczestników turnieju, jak i obsadę sędziowską jacekligenza@interia.pl  i Departament Rozgrywek Krajowych PZPN futsalmmp@pzpn.pl o terminie i miejscu rozgrywania zawodów.

Podział na grupy i organizatorzy:

Grupa 1.

Red Dragons Pniewy (organizator) reddragonspniewy@gmail.com
CityZen Poznań bartek.bochinski@wp.pl
Calisia Kalisz darek.kpcalisiakalisz@wp.pl
KGHM Chrobry Euromaster Głogów  kontakt@euromaster.glogow.pl
Pogoń 04 Szczecin biuro@pogon04.szczecin.pl

Grupa 2.

Mściwoj Kartuzy (organizator)  msciwoj.kartuzy@mixbox.pl
Politechnika Gdańska   vamosgdansk@gmail.com
FC Kartuzy  waldemar.klinkosz@hpkartuzy.pl
AZS UG Gdańsk w.pawicki@wp.pl
TAF Totuń  jendrzej9@gazeta.pl

Grupa 3.

Constract Lubawa (organizator)  d.mederski@constract.pl
DTS Helios Białystok   leszek_helios@tlen.pl  
AZS UW Warszawa  azsuw@azsuw.pl
UMCS Lublin   umcs.futsal@gmail.com
Unikat Osiek  kontakt@unikat-futsal.pl

Grupa 4.

GKS Berland Masita Komprachcice (organizator)   futsalkomprachcice@gmail.com  
ZKS Gatta Zduńska Wola  michal.nowosad@ferax.com.pl
GKS Futsal Tychy gksfutsaltychy@wp.pl
AZS UŚ Katowice  aleksfangor@gmail.com
SRS Gwiazda Ruda Śląska  gwiazda@srsgwiazda.pl

Grupa 5.

GAF-Jasna Gliwice (organizator) skala@netcom.gliwice.pl
Rekord Bielsko Biała sportbts@rekord.com.pl
GSF Gliwice  gsf@gsfgliwice.pl
Malwee Łódz  malweelodz@gmail.com
Junior Hurtap Łęczyca   klub@hurtap.com.pl

Grupa 6.

MKF Solne Miasto Wieliczka (organizator)  mkf@interia.eu
Wisła Krakbet Kraków    r.ciesielski@wislafutsal.pl
AZS UEK Kraków   daniel.bukalski@fundacja.e-gap.plków
Nbit Gliwice   wsnbit@gmail.com
LO II Chrzanów  m-kikla@o2.pl

Grupa 7.

Góral Tryńcza (organizator) robertkurosz@o2.pl
Heiro Rzeszów  futsal@heiro.pl
BSF Bochnia  futsal@futsalbochnia.pl
Stal Mielec   kfstalmielec@gmail.com
UKS Jedynka Busko Zdrój   jedynkabusko@interia.pl

Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się
Wideo