Aktualnościstrona 4

U-20: Polska lepsza od silnej Ukrainy
19 / 11 / 18

Nie żałowali przyjścia na stadion kibice w Bielsku-Białej. Reprezentacja Jacka Magiery rozgrzewała fanów przez pełne 90 minut, a co najważniejsze pokonała silną drużynę Ukrainy 2:1. Mecz ten był jednym z etapów przygotowań przed przyszłorocznymi mistrzostwami świata U-20, w których obie reprezentacje zagrają.

U-18: Powołania na konsultację szkoleniową w Jarocinie

Trener reprezentacji Polski do lat 18 Wojciech Tomaszewski podał listę powołanych zawodników na konsultację szkoleniową w Jarocinie, która odbędzie się w dniach 26.11 – 30.11.2018.

U-21: Pierwsza konfrontacja na korzyść Portugalii. Trudne zadanie Polaków
16 / 11 / 18

Skromne, ale bardzo cenne zwycięstwo wywiozła reprezentacja Portugalii w meczu z Polakami. W pierwszym spotkaniu barażowym kwalifikacji mistrzostw Europy rywale pokonali biało-czerwonych w Zabrzu 1:0, a gola dającego wygraną w pierwszej połowie strzelił Diogo Jota po zagraniu Joao Felixa. Starcie rewanżowe odbędzie się 20 listopada o godzinie 18:00 w portugalskim Chaves.

U-21: Polacy przed meczem z Portugalią. „Musimy wyjść jak na wojnę”
15 / 11 / 18

– Trafiliśmy na najsilniejszego rywala z możliwych, ale to nie są roboty. Stać nas na awans – mówią przed meczami barażowymi o awans do turnieju finałowego mistrzostw Europy UEFA EURO U21 2019 reprezentanci Polski. Drużyna Czesława Michniewicza zagra z Portugalią i choć teoretycznie nie jest faworytem tego starcia, w drużynie widać optymizm.

U-15: Dodatkowe powołanie na dwumecz z Irlandią

Trener reprezentacji Polski do lat 15 Bartłomiej Zalewski w trybie uzupełniającym powołał Kubę Wiśniewskiego ze Śląska Wrocław. Polacy podczas zgrupowania zagrają dwumecz z Irlandią. Pierwsze odbędzie się 20 listopada o godzinie 13:00, a kolejne 22 listopada o godzinie 11:00.

U-19: Remis Polski z Irlandią Północną
14 / 11 / 18

Reprezentacja Polski do lat 19 zremisowała w pierwszym meczu pierwszej rundy kwalifikacji mistrzostw Europy z Irlandią Północną 0:0. W kolejnym spotkaniu biało-czerwoni rywalizować będą z Kazachstanem. Mecz został zaplanowany na 17 listopada na godzinę 15:00.