Aktualnościstrona 215

05 / 12 / 13

U-18: Skład na rewanż z Portugalią

Znamy już składy na towarzyski mecz Portugalia – Polska, który rozpocznie się o godzinie 16:00 czasu polskiego w Vendas Novas. Przypominamy, że relacja na żywo z tego spotkania już od 16:00 na naszym koncie na Twitterze @pzpn_pl.

Pechowa porażka z Portugalią
05 / 12 / 13

Pechowa porażka z Portugalią

Reprezentacja Polski do lat 18 pechowo przegrała dzisiaj 1:2 z rówieśnikami z Portugalii w drugim meczu towarzyskim rozegranym w Vendas Novas. Bramkę dla biało-czerwonych zdobył Oskar Zawada (na zdjęciu). Przypomnijmy, że podopieczni Rafała Janasa dwa dni temu zwyciężyli 3:1. W piątek o godzinie 14 biało-czerwoni wrócą zaś do Polski.

03 / 12 / 13

U-18: Skład na mecz z Portugalią

Znamy już skład reprezentacji Polski do lat 18 na towarzyski mecz z Portugalią, który rozpocznie się w Vendas Novas o godzinie 16:00 czasu polskiego. Będzie to trenerski debiut Rafała Janasa. O przebiegu meczu będziemy na żywo informowali na naszym kanale na Twitterze – @pzpn_pl.

Zwycięski debiut Janasa! Portugalia pokonana
03 / 12 / 13

Zwycięski debiut Janasa! Portugalia pokonana

Reprezentacja Polski do lat 18 pokonała w meczu towarzyskim w Vendas Novas rówieśników z Portugalii 3:1. Bramki dla zespołu debiutującego dziś trenera Rafała Janasa zdobyli Robert Bartczak (na zdjęciu), Emil Gajko i Grzegorz Tomasiewicz. Tekstową relację ze spotkania przeprowadziliśmy na naszym kanale na Twitterze – @pzpn_pl. Bohaterem meczu został Bartczak, który trafił do siatki i wywalczył rzut karny. Świetne zawody rozegrał także bramkarz Mateusz Kuchta.

Janas: Słowa uznania dla całej drużyny
03 / 12 / 13

Janas: Słowa uznania dla całej drużyny

Rafał Janas zadebiutował dziś w roli selekcjonera reprezentacji Polski do lat 18. Biało-czerwoni pokonali w Vendas Novas Portugalię 3:1. – Powiedziałem chłopakiem, że niecodziennie wygrywa się z Portugalią, obojętnie w jakiej kategorii wiekowej. Nie ma się jednak co tym zadowalać. To był tylko mecz towarzyski. Życie toczy się dalej i przed nami wiele ważniejszych spotkań – powiedział nam Janas.

Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się
Wideo