Aktualnościstrona 84

Rywalki Polek w sezonie 2014/15
20 / 11 / 13

Dzisiaj rozlosowano grupy pierwszej rundy eliminacji mistrzostw Europy kobiet U-17 w sezonie 2014/15. Polki trafiły do Grupy 2.

Trudna grupa Polek w sezonie 2014/15

Dzisiaj w szwajcarskim Nyon dokonano losowania pierwszej rundy eliminacji mistrzostw Europy kobiet U-19 w sezonie 2014/15. Biało-czerwonym szczęście nie dopisało.

Kobiety U-19: Finałowa faza eliminacji

Szwecja, Francja oraz Rumunia będą rywalkami reprezentacji Polski kobiet U-19 w finałowej fazie eliminacji do mistrzostw Europy.

Kobiety U-17: Wygrana z Irlandią Północną
17 / 11 / 13

Na zakończenie turnieju eliminacyjnego do mistrzostw Europy, reprezentacja Polski kobiet U-17 wygrała z Irlandią Północną 1:0. Polki nie zdołały jednak awansować do finałów ME.

Polki zdeklasowały Białorusinki
10 / 11 / 13

W pierwszym meczu rozegranym w Łęcznej młodzieżowa reprezentacja kobiet do lat 15 pokonała rówieśniczki z Białorusi aż 10:0. Już do przerwy Polki zaaplikowały rywalkom pięć goli, by w drugiej połowie w dalszym ciągu atakować i zdobywać kolejne bramki. Mecz rozgrywany był w wymiarze 2x35 minut. Bramki: Parczewska 1, 67 (k), Kopińska 4, Ratajczyk 26, 61, Kucharska 29, Zawistowska 9, 44, 47, 56.

Kadra kobiet U-15 zmierzy się z Białorusią
09 / 11 / 13

Młodzieżowa reprezentacja Polski kobiet do lat 15 prowadzona przez trenera Marcina Kasprowicza w sobotę o godzinie 13:00 na stadionie GKS Górnik Łęczna rozegra mecz towarzyski z reprezentacją Białorusi.