Aktualnościstrona 6

[U-17 KOBIET] Powołania na turniej kwalifikacyjny Elite Round mistrzostw Europy
06 / 03 / 18

Trener reprezentacji Polski kobiet do lat 17 Nina Patalon ogłosiła listę zawodniczek powołanych na zgrupowanie oraz turniej Elite Round kwalifikacji mistrzostw Europy. Polki zagrają 19 marca z Bośnią i Hercegowiną (15:00, Bijejlina), 22 marca z Turcją (15:00, Ugljevik) oraz 25 marca z Austrią (15:00, Bijeljina).

[REPREZENTACJA KOBIET] Polska uległa Meksykowi
04 / 03 / 18

Reprezentacja Polski kobiet w kolejnym meczu Turkish Women’s Cup uległa Meksykowi 0:1. Bramkę na wagę zwycięstwa rywalki zdobyły na trzy minuty przed końcem spotkania. Dla Miłosza Stępińskiego to dopiero druga porażka w roli trenera kadry kobiet.

[REPREZENTACJA KOBIET] Zwycięstwo Polek z Łotyszkami
02 / 03 / 18

Reprezentacja Polski kobiet w drugim meczu turnieju Turkish Women’s Cup pokonała Łotwę 2:0. Bramki dla zespołu prowadzonego przez trenera Miłosza Stępińskiego zdobyły Dominika Grabowska oraz Agnieszka Winczo.

U-19 kobiet: Porażka Polek z Turczynkami

Reprezentacja Polski do lat 19 uległa Turczynkom w drugim meczu towarzyskim, rozgrywanym podczas zgrupowania w Side. Jedyna bramka padła na początku drugiej części meczu z rzutu karnego.

U-19 kobiet: Pewne zwycięstwo Polek w meczu towarzyskim
28 / 02 / 18

Reprezentacja Polski kobiet do lat 19 pod wodzą trenera Marcina Kasprowicza pewnie pokonała Słowację 3:0 w meczu towarzyskim rozegranym podczas zgrupowania w Turcji. Bramki dla biało-czerwonych zdobyły Nikola Karczewska, Roksana Ratajczyk oraz Kasandra Parczewska. Reprezentantki Polski 2 marca zmierzą się jeszcze z Turczynkami.

[REPREZENTACJA KOBIET] Polska pokonała Jordanię

Reprezentacja Polski kobiet zwycięstwem z Jordanią rozpoczęła udział w turnieju Turkish Women’s Cup. Bramki dla zespołu Miłosza Stępińskiego zdobyły w drugiej połowie Agata Guściora oraz Martyna Wiankowska.