ReprezentacjeReprezentacje kobieceAktualnościPowołania na zgrupowanie Talent Pro Kobiet  Powrót

AktualnościReprezentacje kobiece

Powołania na zgrupowanie Talent Pro Kobiet

 13 / 07 / 21 Autor: PZPN
Powołania na zgrupowanie Talent Pro Kobiet

Na zgrupowanie Talent Pro Kobiet, które odbędzie się w dniach od 26.07.2021 do 30.07.2021 w Opalenicy, powołane zostały następujące zawodniczki:


1. Zuzanna Grzywińska (AP Lotos Gdańsk)

2. Samuela Landowska (AP Lotos Gdańsk)

3. Małgorzata Milewska (AS Stomil Olsztyn)

4. Alicja Barszcz (CWKS Resovia Rzeszów)

5. Amelia Kraszewska (Delta Słupno)

6. Wiktoria Sroka (FSA Kraków)

7. Amelia Kowalczyk (ISF Pogoń Berlinek)

8. Julia Drożak (KKPK Medyk POLOmarket Konin)

9. Amelia Golubska (KKPK Medyk POLOmarket Konin)

10. Ewa Sikora (KKS Czarni Sosnowiec)

11. Paulina Guzik (KS Bronowianka Kraków)

12. Amelia Jarguz (KS Bronowianka Kraków)

13. Julia Zielińska (KS  Bronowianka Kraków)

14. Roksana Jagodzińska (KS OBRA Zbąszyn)

15. Nicole Jendrzejczyk (KS SWD Wodzisław Śląski)

16. Julia Piętakiewicz (KS SWD Wodzisław Śląski)

17. Gabriela Lewicka (KS  Ślęza Wrocław)

18. Magdalena Półrolniczak  (KS  Ślęza Wrocław)

19. Julia Baron (KS Unia Opole)

20. Martyna Jakubowska (KS Unifreeze Górzno)

21. Amelia Przybylska (Legia Soccer Schools)

22. Julia Jędrzejewska (MKS Gryf Tczew)

23. Kinga Puchalska (MUKS Praga Warszawa)

24. Wiktoria Węgierek (Perły Lublin)

25. Laura Kłębek (BTS Rekord Bielsko Biała)

26. Kinga Seweryn (GKS GieKSa Katowice)

27. Maja Kuleczka (UAM Poznań)

28. Natalia Duda (UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna)

29. Paulina Piksa (UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna)

30. Patrycja Kozarzewska (UKS Ząbkovia Ząbki)

31. Jagoda Ostrowska (UKS Ząbkovia Ząbki)

32. Zofia Budasz  (Warta Poznań S. A.)

33. Jagoda Cyraniak (Warta Poznań S. A.)

34. Martyna Łuczak (Warta Poznań  S. A.)

35. Daria Matuszewska (WKS Śląsk Wrocław)

36. Klaudia Łepska (WKS Śląsk Wrocław)

37. Oliwia Rychlicka (WKS Śląsk Wrocław)

38. Patrycja Banach (UKS SMS Łódź)

39. Amelia Niedzielska (UKS SMS Łódź)

40. Natalia Rohn (UKS SMS Łódź)

41. Inez Sikora ( UKS SMS Łódź)

42. Nina Warachowska (UKS Ząbkovia Ząbki)

43. Emilia Szymczak (Żaki Dąbie)

Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się
Wideo