ReprezentacjeReprezentacja piłki plażowejAktualności[BEACH SOCCER] Nowe twarze na zgrupowaniu reprezentacji Polski Powrót

AktualnościReprezentacja piłki plażowej

[BEACH SOCCER] Nowe twarze na zgrupowaniu reprezentacji Polski

 23 / 06 / 17 Autor: PZPN
[BEACH SOCCER] Nowe twarze na zgrupowaniu reprezentacji Polski

W dniach 14-16 czerwca w Gliwicach odbyła się konsultacja szkoleniowa reprezentacji Polski w beach soccerze. Na pierwszym zgrupowaniu po mistrzostwach świata na Bahamach nie zabrakło nowych twarzy. Mikołaj Kreft, Kamil Borkowski i Jakub Mączkowski dopiero po raz pierwszy znaleźli się w seniorskiej reprezentacji. Zobaczcie, co debiutanci mają do powiedzenia po premierowych szlifach w ekipie Marcina Stanisławskiego.


Mikołaj Kreft (Boca Gdańsk): Wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Wszyscy, na czele z trenerem, przyjęli nowe twarze bardzo ciepło. Czułem się jakbym był już długi czas w tej reprezentacji, a było to przecież moje pierwsze zgrupowanie. Treningi były na świetnym poziomie, było można wyciągnąć dużo pozytywnych aspektów, które przydadzą się na dalszą część sezonu. Konsultacja szkoleniowa to dla mnie idealny bodziec do jeszcze cięższej pracy i jeszcze lepszej gry. W przyszłości chciałbym być regularnie powoływany do kadry narodowej i będę robił wszystko, żeby to osiągnąć.

Kamil Borkowski (FBS Kolbudy): Zgrupowanie było przygotowane bardzo profesjonalnie. Harmonogram każdego dnia tak dopasowany, że wszystko wiązało się w czasie. Treningi bardzo wymagające, ale wiadomo, że w reprezentacji lekko być nie może. Na początku czułem ogromny stres, bo to mój pierwszy raz w reprezentacji, ale trener swoim podejściem bardzo ułatwił szybką aklimatyzację. Kierownik, masażysta i lekarz również byli bardzo pomocni. Między powołanymi chłopakami była bardzo dobra atmosfera. Zgrupowanie oceniam pozytywnie. Jestem pod dużym wrażeniem.

Jakub Mączkowski (Red Devils Urbaniak Eltom Chojnice): Powołanie na konsultację było dla mnie zaskoczeniem, ale zgodziłem się bez wahania. Wiedziałem, że zbiorę wartościowe doświadczenie. Zgrupowanie było intensywne, gdyż w ciągu 48 godzin odbyliśmy aż pięć jednostek treningowych. Podczas zajęć podpatrywałem doświadczonych kolegów. Atmosfera zarówno na treningach, jak i w hotelu była świetna.
 

Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się
Wideo