ReprezentacjeReprezentacja piłki plażowejAktualnościWyniki mistrzostw Polski w Beach Soccerze Powrót

AktualnościReprezentacja piłki plażowej

Wyniki mistrzostw Polski w Beach Soccerze

 03 / 08 / 15 Autor: PZPN
Wyniki mistrzostw Polski w Beach Soccerze

Piłkarze plażowi Grembacha Łódź zostali mistrzem polski w beach soccerze. Łodzianie w finale pokonali Hemako Szutowo. Do wyłonienia zwycięzcy turnieju potrzebna była dogrywka, gdyż w regulaminowym czasie gry padł wynik 3:3. Bramkę na wagę tryumfu zdobył Marek Widzicki. Poniżej prezentujemy wyniki całej imprezy.


Dzień 1, 30.07.2015

Mecz nr 1, Kobiety, gr. A, g. 8:00

Victoria SP2 Sianów – KKS Katowice 7:1 (3:0, 4:1)

Bramki: Grzelak 5, 6, 20, Kotlasz 9 (sam.), Pencherkiewicz 13, 19, 21 – Kotlasz 16

Żółte kartki: brak

 

Mecz nr 2, Kobiety, gr. A, g. 8:30

Red Devils Ladies Chojnice – UKS Sparta Daleszyce        1:3 (0:2, 1:1)

Bramki: Szpera 13 – Lipa 2, Cieśla 11, 17

Żółte kartki: brak

 

Mecz nr 3, Kobiety, gr. B, g. 9:00

KU AZS UAM Poznań – Boca Gdańsk     1:6 (0:4, 1:2)

Bramki: Weber 23 – Kuczyńska 2,3, Rogacka 8, Mączka 11, Baj 14, Łapińska 15

Żółte kartki: brak

 

Mecz nr 4, Kobiety, gr. B, g. 9:30

Elwo Etna Elbląg – WIMA Team Słupsk  3:1 (2:0, 1:1)

Bramki: Orłowska 4, 9, 22, Lublewska 24

Żółte kartki: brak

 

Mecz nr 5, Baraże, gr. A, g. 10:00

WIMA Sea Lions Team Słupsk – Pro-Fart Głowno            4:3 (2:1, 1:1, 1:1)

Bramki: Radkiewicz 5, Pięta 7, Kozłowski 18, Terczyński 26 – Piela 6, 19, 27

Żółte kartki: Cudziło, Klawikowski (Słupsk)

 

Mecz nr 6, Baraże, gr. B, g. 11:00

Detailking Tonio Team Sosnowiec – KU AZS SAN Łódź   2:1 (1:0, 1:0, 0:1)

Bramki: Kowalski 3, Gimzia 24 – Pieprzyk 26

Żółte kartki: brak

 

Mecz nr 7, MP, gr. A, g. 12:00

Boca Gdańsk – Vita Sport Zdrowie Garwolin      8:4 (3:1, 2:0, 3:3)

Bramki: Poźniak 4, 19, 30, 32, Madani 7, Domjan 11, 13, Kowalski 36 – Trzaskowski 10, Papiernik 31, Zieliński 34, Moryg 36

Żółte kartki: brak

 

Mecz nr 8, MP, gr. B, g. 13:00

Hemako Sztutowo  - FBS Kolbudy           4:2 (3:2, 1:0, 0:0)

Bramki: Saganowski 1, 9, 11, 20 – Letniowski 2, Musik 8

Żółte kartki: Daniluk – Depta

 

Mecz nr 9, Kobiety, gr. A, g. 14:00

Victoria SP2 Sianów – UKS Sparta Daleszyce       2:2 (0:2 rz.k.) (2:2, 0:0, 0:0 dogr., 0:2 rz.k.)

Bramki: Struszczyk 9, Grzelak 12 – Komisarczyk 2, Cieśla 11

Żółte kartki: brak

 

Mecz nr 10, Kobiety, gr. A, g. 14:30

Red Devils Ladies Chojnice – KKS Katowice         5:0 (1:0, 4:0)

Bramki: Sudyk 9, 20, 24, Kiedrowska 21, Szultka 21

Żółte kartki: brak

Wykluczenia: Szpera (Chojnice)

 

Mecz nr 11, Kobiety, gr. B, g. 15:00

KU AZS UAM Poznań – WIMA Vacu-Activ Słupsk                            8:2 (6:1, 2:1)

Bramki: Lipowska 1, 13, Jędraszczyk 2, 7, Weber 4, Gawrych 9, Słoniewska 10 (sam.), Zalewska 17 – Lublewska 12, Perlańska 20

Żółte kartki: brak

 

Mecz nr 12, Kobiety, gr. B, g. 15:30

Elwo Etna Elbląg – Boca Gdańsk                               2:4 (2:1, 0:3)

Bramki: Michalska 1 – Althoff 2, Frankowska 12, Wudarczyk 21, Kuczyńska 21, 22

Żółte kartki: Łopatek – Mączka

 

Mecz nr 13, Baraże, gr. A, g. 16:00

Red Devils Chojnice – Pro-Fart Głowno 3:9 (1:2, 1:4, 1:3)

Bramki: Burglin 10, Lorbiecki 20, 28 – Kotlarek C. 1, 15, 21, 33, Koszelski 12, 25, Piela 13, Knera 22, Krzysztofczyk 27

Żółte kartki: Bondarenko (Chojnice)

 

Mecz nr 14, Baraże, gr. B, g. 17:00

Sport Pub Rapid Lublin – KU AZS SAN Łódź         1:2 (0:0, 1:1, 0:1)

Bramki: Poter 20, Pietrzyk 33 (k.) – Boniaszczuk (k.)

Żółte kartki: Gromba, Chmielnicki (Lublin)

 

Mecz nr 15, MP, gr. A, g. 18:00

BSC Grembach Łódź – Vita Sport Zdrowie Garwolin        6:1 (1:0, 3:0, 2:1)

Bramki: Widzicki 6, 17, Rangel 16, Baran 18, 30, Guedes 34 – Moryc 28

Żółte kartki: brak

 

Mecz nr 16, MP, gr. B, g. 19:00

KP Łódź – FBS Kolbudy                 1:0, Mecz przerwany w 17:23 (2. tercja)

Bramki: Popławski

Żółte kartki: Sobalczyk – Borkowski, Szuba

Mecz nr 16 zostanie dokończony w sobotę o g. 8:30

 

Dzień 2, 31.07.2015

Mecz nr 17, Juniorzy, gr. A, g. 8:00

UKS Milenium Gliwice – Becpack Firtech Beckerarena Warszawa            1:1, 3:1 rz.k. (0:1, 1:0, 0:0 dogr., 3:1 rz.k.)

Bramki: Majkowski – Świdnicki

Żółte kartki: brak

 

Mecz nr 18, Juniorzy, gr. B, g. 8:30

BSC Grembach Łódź Junior – GLKS Laktoza Łyszkowice                 2:2 (1:2, 1:0, 0:0 dogr., 0:2 rz.k.)

Bramki: Wiktorowski 3, Bistułka 17 – Kruk 11, Gościński 12

Żółte kartki: Banaszczyk, Błaszczyk, Ostrowski, Ryplewicz, Wiktorowski (Łódź)

 

Mecz nr 19, Kobiety, gr. A, g. 9:00

Victoria SP2 Sianów – Red Devils Ladies Chojnice            4:4, 1:0 dogr. (3:3, 1:1, 1:0 dogr.)

Bramki: Saganowska 4, Grzelak 7, 14, 26 (k.) – Sudyk 2, 18, Karoń-Ollik 6, Chwastek 10 (sam.)

Żółte kartki: brak

 

Mecz nr 20, Kobiety, gr. A, g. 9:30

UKS Sparta Daleszyce – KKS Katowice   7:1 (7:1, walkower)

Drużyna KKS Katowice nie była w stanie kontynuować meczu po pierwszej połowie ze względu na kontuzje i wynikający z nich brak minimalnej regulaminowej ilości zawodniczek gotowych do gry.

Bramki: Komisarczyk 3, 6, 7 x 2, 8, Kliszewska 10, Cieśla 11 – Wojtas 7

Żółte kartki: brak

 

Mecz nr 21, Kobiety, gr. B, g. 10:00

KU AZS UAM Poznań – Elwo Etna Elbląg                              3:0 (0:0, 3:0)

Bramki: Jędraszyk 15, Lipowska 19, Wiśniewska 22

Żółte kartki: brak

 

Mecz nr 22, Kobiety, gr. B, g. 10:30

WIMA Team Słupsk – Boca Gdańsk        0:5 (0:2, 0:3)

Bramki: Kuczyńska 6, 10, Czucha 13, Althoff 14, Rogacka 17

Żółte kartki: brak

 

Mecz nr 23, Baraże, gr. A, g. 11:00

WIMA Sea Lions Team Słupsk – Red Devils Chojnice      6:6, 1:0 dogr. (2:4, 2:1, 2:1, 1:0 dogr.)

Bramki: Cudziło 6, 35, Bobrowski 9, 20, 24, 39, Kozłowski 25 – Ivanov 6, 10, 33, Bondarenko 8, 13, Lorbiecki 9

Żółte kartki: Pięta (Słupsk)

 

Mecz nr 24, Baraże, gr. B, g. 12:00

Detailking Tonio Team Sosnowiec – Sport Pub Rapid Lublin        4:1 (1:1, 2:0, 1:0)

Bramki: Gromba 10, Kiklaisz 20, 24, 34 – Jajeśnik 4

Żółte kartki: Cibor – Górski x 2, Boniaszczuk

Wykluczenia: Górski (Lublin) – 2x żółta kartka

 

Mecz nr 25, MP, gr. A, g. 13:00

BSC Grembach Łódź – Boca Gdańsk       7:3 (5:0, 1:1, 1:2)

Bramki: Wydmuszek 1, Olejniczak 3, Galanciak 5, Rangel 6, 23, 31, Baran 12 – Poźniak 24, 25, Nałęcz 33

Żółte kartki: Poźniak (Gdańsk)

 

Mecz nr 26, MP, gr. B, g. 14:00

KP Łódź – Hemako Sztutowo     3:4 (2:0, 0:2, 1:2)

Bramki: Krawczyk 4, Sobalczyk 19, Jesionowski 36 – Friszkemut 19, 31, 33, Żukowski 22

Żółte kartki: Grzegorczyk, Friszkemut (Sztutowo)

 

Mecz nr 27, Juniorzy, gr. A, g. 15:00

SMS Team Słupsk – Becpack Firtech Beckerarena Warszawa     2:4 (1:1, 1:3)

Bramki: Mordal 9, Boszke 23 – Świdnicki 10, Becker E. 21, 23, Nieścieruk 22

Żółte kartki: brak

 

Mecz nr 28, Juniorzy, gr. B, g. 15:30

Hemako Junior Sztutowo – GLKS Laktoza Łyszkowice    2:1 (2:0, 0:1)

Bramki: Friszkemut 2, Kiełczyński 4 – Kruk 17

Żółte kartki: brak

 

Mecz nr 29, Baraże, Półfinał, zw. gr. A – II. miejsce gr. B, g. 16:00

WIMA Sea Lions Team Słupsk – KU AZS SAN Łódź           5:0 (1:0, 1:0, 3:0)

Bramki: Pięta 11, Bobrowski 21, 32, Cudziło 26, 30

Żółte kartki: Gołębiewski – Poter

Wykluczenia: Lewandowski (Łódź)

 

Mecz nr 30, Baraże, Półfinał, zw. gr. B – II. miejsce gr. A, g. 17:00

Detailking Tonio Team Sosnowiec – Pro-Fart Głowno    3:3, 1:0 dogr. (0:0, 1:1, 2:2, 1:0 dogr.)

Bramki: Kiklaisz 21, 30, Gimzia 28, Kowalski 37 – Piela 15, Ślązak 25, Koszelski 32

Żółte kartki: Kiklaisz – Koszelski

 

Mecz nr 31, Kobiety, Półfinał, zw. gr. A – II. miejsce gr. B, g. 18:00

UKS Sparta Daleszyce – KS AZS UAM Poznań     5:2 (0:1, 5:1)

Bramki: Lipa 14, Cieśla 15, 17, 20, 24 – Lipowska 1, 20

Żółte kartki: Weber (Poznań)

 

Mecz nr 32, Kobiety, Półfinał, zw. gr. B – II. miejsce gr. A, g. 18:30

Boca Gdańsk – Victoria SP2 Sianów        3:3, 3:2 rz.k. (1:3, 2:0, 0:0 dogr., 3:2 rz.k.)

Bramki: Kuczyńska 12, Rogacka 19 x 2 – Grzelak 5, 10 (k.) , Pencherkiewicz 12

Żółte kartki: Baj – Struszczyk

 

Mecz nr 33, Kobiety, o 5. miejsce, g. 19:00

Red Devils Ladies Chojnice – Elwo Etna Elbląg    2:2, 3:4 rz.k. (1:1, 1:1, 0:0 dogr., 3:4 rz.k.)

Bramki: Szultka 8, Szpera 24 – Michalska 8, Kocińska 17

Żółte kartki: Szultka - Orłowska

Dzień 3, 1.08.2015

 

Mecz nr 16, MP, gr. B, g. 8:30

KP Łódź – FBS Kolbudy (dokończenie meczu z 1. dnia)  3:1 (1:0, 0:0, 2:1)

Bramki: Popławski 5, Sobalczyk 27, Milewski 31 – Pietrzkiewicz 27

Żółte kartki: Sobalczyk, Klepczarek – Borkowski, Szuba, Pietrzkiewicz, Depta, Letniowski

 

Mecz nr 34, Juniorzy, gr. A, g. 9:00

UKS Milenium Gliwice – SMS Team Słupsk         2:1 (0:1, 2:0)

Bramki: Żul 19, 22 – Klawikowski 10

Żółte kartki: Mateuszek (Gliwice)

 

Mecz nr 35, Juniorzy, gr. B, g. 9:30

BSC Grembach Łódź Junior – Hemako Junior Sztutowo 2:4 (0:1, 2:3)

Bramki: Bistuła 20, Zieliński 21 – Żuchowski 6, 24 Szloser 17, Łyczak 20

Żółte kartki: Ryplewicz, Wiktorowski (Łódź)

 

 

Mecz nr 36, Kobiety, o 3. miejsce, g. 10:10

KU AZS UAM Poznań – Victoria SP2 Sianów        3:1 (1:0, 2:1)

Bramki: Gawrych 4, Lipowska 18, Lisiecka 22 – Zalewska 20 (sam.)

Żółte kartki: brak

 

Mecz nr 37, Kobiety, Finał, g. 11:00

UKS Sparta Daleszyce – Boca Gdańsk    5:1 (2:1, 3:0)

Bramki: Cieśla 3, 7, 13, Komisarczyk 20, Lipa 21 – Czucha 8

Żółte kartki: brak

 

Mecz nr 38, Baraże, Finał, g. 12:00

WIMA Sea Lions Team Słupsk – Detailking Tonio Team Sosnowiec          1:2 (0:2, 1:0, 0:0)

Bramki: Terczyński 16 – Kowalski 1, Terefeńko 2

Żółte kartki: Palczewski (Sosnowiec)

 

Mecz nr 39, MP, Półfinał, g. 13:00

BSC Grembach Łódź – KP Łódź  2:1 (1:1, 0:0, 1:0)

Bramki: Bogacz 6, Rangel 26 – Klepczarek 6

Żółte kartki: Widzicki – Kubiak

 

Mecz nr 40, MP, Półfinał, g. 14:00

Hemako Sztutowo – Boca Gdańsk          5:3 (3:1, 1:2, 1:0)

Bramki: Friszkemut 5, 12, Saganowski 7, 22, Żuchowski 25 – Domjan 12, 20, Madani 23

Żółte kartki: Grzegorczyk – Poźniak

 

Mecz nr 41, Baraże, o 5. miejsce, g. 15:00

Sport Pub Rapid Lublin – Red Devils Chojnice    5:0 (walkower)

Drużyna Red Devils Chojnice zrezygnowała z dalszego udziału w turnieju

 

Mecz nr 42, Baraże, o 3. miejsce, g. 16:00

KU AZS SAN Łódź – Pro-Fart Głowno     3:7 (0:5, 2:0, 1:2)

Bramki: Sobczak 23, 24, Nowaczyk 27 – Kotlarek C. 1, 7, 9, Koszelski 10, 29, Wardziński 11, 32

Żółte kartki: brak

 

Mecz nr 43, MP, o 5. miejsce, g. 17:00

FBS Kolbudy – Vita Sport Zdrowie Garwolin       9:2 (4:1, 4:0, 1:1)

Bramki: Pietrzkiewicz 3, 14, Stanisławski 5, Szuba 9, Letniowski 12, 13, 15, 20, Kwasny 27 – Makulec 13, Choiński 25

Żółte kartki: Łaszczuk (Kolbudy)

 

Mecz nr 44, Juniorzy, Półfinał, g. 18:00

UKS Milenium Gliwice – GLKS Laktoza Łyszkowice          1:2 (0:0, 1:2)

Bramki: Kiklaisz 13 – Sobieszek 19, Świdrowski 23

Żółte kartki: Borowski, Siatkowski (Łyszkowice)

 

Mecz nr 45, Juniorzy, Półfinał, g. 18:40

Hemako Junior Sztutowo – Becpak Firtech Beckerarena Warszawa        3:0 (3:0, 0:0)

Bramki: Kiełczyński P. 4, Kiełczyński D. 4, Łyczak 12

Żółte kartki: Szloser x 2

Wykluczenia: Szloser (2 x ż.k.)

 

Mecz nr 46, Juniorzy, o 5. miejsce, g. 19:20

SMS Team Słupsk – BSC Grembach Łódź Junior                                0:3 (0:3, 0:0)

Bramki: Skupień 4, Błaszczyk 6, Zieliński 12

Żółte kartki: brak

 

Dzień 4, 2.08.2015

Mecz nr 47, Juniorzy, o 3. miejsce, g. 10:00

UKS Milenium Gliwice – Becpack Firtech Beckerarena Warszawa            1:3 (1:1, 0:2)

Bramki: Kiklaisz 10 – Gołaszewski 9, Nieścieruk 16, Wiśniewski 21

Żółte kartki: Kłopeć – Becker

 

Mecz nr 48, Juniorzy, Finał, g. 11:00

GLKS Laktoza Łyszkowice – Hemako Junior Sztutowo    3:1 (1:0, 2:1)

Bramki: Gościński 4, Kiełczyński D. 19 (sam.), Sobieszek 19 – Kiełczyński D. 14

Żółte kartki: brak

 

Mecz nr 49, MP, o 3. miejsce, g. 12:00

KP Łódź – Boca Gdańsk                4:5 (0:0, 4:2, 0:3)

Bramki: Klepczarek 14, 17, 22, Milewski 16 – Kowalski 19, 22, Kiszkiel 27, Domjan 33, Madani 33

Żółte kartki: Wiśniewski, Kreft, Nałęcz, Kiszkiel, Domjan, Włodkowski (Gdańsk)

 

Mecz nr 50, finał Mistrzostw Polski, g. 14:00

BSC Grembach Łódź – Hemako Sztutowo            3:3, 1:0 dogr. (0:1, 2:2, 1:0, 1:0 dogr.)

Bramki: Baran 16, Rangel 20, 26, Widzicki 38 – Piechnik M. 4, Saganowski 15, 18

Żółte kartki: Rangel (Łódź)

Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się
Wideo