Harmonogram meczów XXXI edycji o Puchar Syrenki

Harmonogram meczów XXXI edycji o Puchar Syrenki

W załączniku przedstawiamy harmonogram XXXI edycji o Puchar Syrenki, który w dniach 30.08 – 3.09 zostanie rozegrany na boiskach Dolcanu Ząbki, MOS Sulejówek, Agrykoli...

28/07/16
Więcej
Obsada sędziowska 1. kolejki I ligi

Obsada sędziowska 1. kolejki I ligi

Publikujemy obsadę sędziowską 1. kolejki I ligi w sezonie 2016/2017. Mecz GKS Katowice – Wigry Suwałki poprowadzi Marek Opaliński z Lubina (na zdjęciu).

28/07/16
Więcej
Obsada sędziowska 3. kolejki LOTTO Ekstraklasy

Obsada sędziowska 3. kolejki LOTTO Ekstraklasy

Przedstawiamy obsadę sędziowską 3. kolejki Ekstraklasy. Spotkanie Lecha Poznań z Jagiellonią Białystok poprowadzi Paweł Raczkowski z Warszawy (na zdjęciu). Publikujemy...

28/07/16
Więcej
Legia jedną nogą w czwartej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów

Legia jedną nogą w czwartej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów

Legia Warszawa pokonała AS Trencin 1:0 w pierwszym spotkaniu III rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Gola na wagę zwycięstwa w 69. minucie zdobył Nemanja Nikolić, a przy...

28/07/16
Więcej
Obsada sędziowska dwóch meczów 1/32 finału PP

Obsada sędziowska dwóch meczów 1/32 finału PP

Znamy obsadę sędziowską dwóch ostatnich spotkań 1/32 finału Pucharu Polski w sezonie 2016/2017. Przypomnijmy, że losowanie 1/16 finału Pucharu Polski odbędzie...

23/07/16
Więcej
Obsada sędziowska 1/32 finału Pucharu Polski

Obsada sędziowska 1/32 finału Pucharu Polski

Poniżej przedstawiamy obsadę sędziowską 1/32 finału Pucharu Polski w sezonie 2016/2017.

21/07/16
Więcej
U-20: Dowołania na konsultację szkoleniową

U-20: Dowołania na konsultację szkoleniową

Arkadiusz Najemski (Zagłębie Sosnowiec) oraz Michał Teichmann (Górnik Zabrze) zostali powołani na konsultację szkoleniową reprezentacji Polski do lat 20, która...

28/07/16
Więcej
U-19 kobiet: Powołania na towarzyski dwumecz z Estonią

U-19 kobiet: Powołania na towarzyski dwumecz z Estonią

Trener reprezentacji Polski kobiet do lat 19 Marcin Kasprowicz powołał 18 zawodniczek na towarzyski dwumecz z Estonią. Spotkania odbędą się w dniach 9 i 11 sierpnia...

26/07/16
Więcej
U-15: Powołania na konsultację szkoleniową w Łomży

U-15: Powołania na konsultację szkoleniową w Łomży

Trener Robert Wójcik podał listę zawodników, którzy zostali powołani na konsultację szkoleniową reprezentacji Polski do lat 15, która w dniach 9-11 sierpnia odbędzie...

26/07/16
Więcej
U-20: Robert Bartczak dodatkowo powołany na konsultację szkoleniową

U-20: Robert Bartczak dodatkowo powołany na konsultację szkoleniową

Robert Bartczak (Zagłębie Sosnowiec) został dodatkowo powołany na konsultację szkoleniową reprezentacji Polski do lat 20, która odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia...

25/07/16
Więcej
U-19: Powołania na Hiroshima Balcom BMW Cup w Japonii

U-19: Powołania na Hiroshima Balcom BMW Cup w Japonii

Trener reprezentacji Polski do lat 19 Rafał Janas podał listę zawodników, którzy zostali powołani na towarzyski turniej Hiroshima Balcom BMW Cup w Japonii. Biało-czerwoni...

21/07/16
Więcej
Patalon powołała 18 zawodniczek do kadry U17 kobiet na dwumecz z Irlandią Północną

Patalon powołała 18 zawodniczek do kadry U17 kobiet na dwumecz z Irlandią Północną

Selekcjoner reprezentacji Polski kobiet do lat 17, Nina Patalon, powołała 18 zawodniczek, które 4 i 6 sierpnia zagrają na wyjeździe w towarzyskim dwumeczu z Irlandią...

20/07/16
Więcej
Beach Soccer: Wyniki pierwszego dnia Mistrzostw Polski Seniorów i Mistrzostw Polski Kobiet

Beach Soccer: Wyniki pierwszego dnia Mistrzostw Polski Seniorów i Mistrzostw Polski Kobiet

Poniżej przedstawiamy wyniki z pierwszego dnia Mistrzostw Polski Seniorów w piłce nożnej plażowej oraz w załączniku wyniki Mistrzostw Polski Kobiet.

28/07/16
Więcej
Znamy terminarz spotkań 1/16 finału Pucharu Polski. Aż cztery mecze w telewizji!

Znamy terminarz spotkań 1/16 finału Pucharu Polski. Aż cztery mecze w telewizji!

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN, po konsultacjach z Ekstraklasa S.A. i Telewizją POLSAT, wyznacza terminy rozegrania meczów 1/16 finału rozgrywek o Puchar Polski...

28/07/16
Więcej
Beach soccer: Finał Turnieju Mistrzostw Polski Seniorów, Mistrzostw Polski Kobiet i baraże o ekstraklasę przed nami!

Beach soccer: Finał Turnieju Mistrzostw Polski Seniorów, Mistrzostw Polski Kobiet i baraże o ekstraklasę przed nami!

W dniach 28-31 lipca na plaży Gdynia Śródmieście odbędzie się Turniej Finałowy Mistrzostw Polski Seniorów oraz Mistrzostw Polski Kobiet i baraży o ekstraklasę...

25/07/16
Więcej
Sprawdź wyniki meczów 1/32 finału Pucharu Polski

Sprawdź wyniki meczów 1/32 finału Pucharu Polski

Przedstawiamy wyniki 1/32 finału Pucharu Polski w sezonie 2016/2017.

23/07/16
Więcej
Podział II ligi kobiet w sezonie 2016/2017

Podział II ligi kobiet w sezonie 2016/2017

Polski Związek Piłki Nożnej dokonał podziału grup II ligi kobiet w sezonie 2016/2017 i zlecił prowadzenie przedmiotowych rozgrywek niżej wymienionym ZPN:

18/07/16
Więcej
KP Łódź zwycięzcą Pucharu Polski w Piłce Plażowej 2016

KP Łódź zwycięzcą Pucharu Polski w Piłce Plażowej 2016

W tegorocznej edycji Pucharu Polski w Piłce Plażowej zwyciężyła drużyna KP Łódź, która pokonała w finale BSC Grembach Łódź 6:1. W załączniku przedstawiamy...

12/07/16
Więcej
[GALERIA]: Ogólnopolska Konferencja Trenerów UEFA PRO & UEFA A

[GALERIA]: Ogólnopolska Konferencja Trenerów UEFA PRO & UEFA A

W dniach 17-18 lipca w Szkole Trenerów PZPN w Białej Podlaskiej odbyła się Ogólnopolska Konferencja Trenerów UEFA PRO&UEFA A. Zapraszamy do obejrzenia galerii...

19/07/16
Więcej
Ogólnopolska konferencja szkoleniowa dla Trenerów z licencją UEFA PRO i UEFA A – Zapisy

Ogólnopolska konferencja szkoleniowa dla Trenerów z licencją UEFA PRO i UEFA A – Zapisy

Komisja Techniczna Polskiego Związku Piłki Nożnej informuje, iż w dniach 17-18 lipca 2016 roku (niedziela/poniedziałek) w Białej Podlaskiej odbędzie się Ogólnopolska...

13/05/16
Więcej
Struktura, organizacja i model szkolenia piłkarzy w Gimnazjalnych Ośrodkach Szkolenia Sportowego Młodzieży

Struktura, organizacja i model szkolenia piłkarzy w Gimnazjalnych Ośrodkach Szkolenia Sportowego Młodzieży

Do bezpłatnego pobrania jest już kolejne wydawnictwo Polskiego Związku Piłki Nożnej "Struktura, organizacja i model szkolenia piłkarzy w Gimnazjalnych Ośrodkach...

05/04/16
Więcej
Za nami kolejna sesja Elite Youth A!

Za nami kolejna sesja Elite Youth A!

W dniach 29-30 marca 2016 roku odbywa się III sesja kursu UEFA Elite Youth A. Jest to pierwsza edycja tego kursu w 2016, a tym razem jego uczestnicy odwiedzili i sprawdzili...

29/03/16
Więcej
Komunikat dot. rekrutacji na kurs trenerów UEFA Futsal B

Komunikat dot. rekrutacji na kurs trenerów UEFA Futsal B

Zespół Kształcenia i Licencjonowania Trenerów PZPN oraz Komisja ds. Futsalu i Piłki Plażowej PZPN informują, że Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej prowadzi...

18/01/16
Więcej
[WIDEO]: Odkrywamy młode talenty! Pierwsze spotkanie w Londynie!

[WIDEO]: Odkrywamy młode talenty! Pierwsze spotkanie w Londynie!

W sobotę, 7 września 2015 roku odbyło się w Londynie spotkanie przedstawicieli Polskiego Związku Piłki Nożnej z młodymi talentami polskiego pochodzenia. O imprezie...

08/11/15
Więcej
Kalendarz
Kwiecień 2016
  • 30-0104/16
    Halowy Puchar Polski, Zduńska Wola 30 kwietnia - 1 maja 2016, półfinał i finał Halowego Pucharu Polski w Zduńskiej Woli
Maj 2016
  • 0205/16
    Puchar Polski, mecz finałowy 2 maja 2016, Finał Pucharu Polski, Lech Poznań - Legia Warszawa, 16:00
  • 0605/16
    Turniej Towarzyski Reprezentacji Kobiet w futsalu 6 maja 2016, Rosja – Polska, 19:00
  • 0705/16
    Turniej Towarzyski Reprezentacji Kobiet w futsalu 7 maja 2016, Polska – Hiszpania, 16:00
  • 0905/16
    Turniej Towarzyski Reprezentacji Kobiet w futsalu 9 maja 2016, Polska – Iran, 12:00
  • 1005/16
    Turniej Towarzyski Piłki Plażowej w Sochi, Rosja 10 maja 2016, Węgry – Polska, 18:00
  • 1105/16
    Turniej Towarzyski Piłki Plażowej w Sochi, Rosja 11 maja 2016, Rosja 1 – Polska, 16:00
  • 1205/16
    Turniej Towarzyski Piłki Plażowej w Sochi, Rosja 12 maja 2016, Rosja 2 – Polska 18:00
  • 14-1505/16
    Ekstraklasa 2015/2016, 37. kolejka 14-15 maja 2016, ostatnia kolejka Ekstraklasy
  • 17-2105/16
    Reprezentacja Polski, zgrupowanie przed EURO 2016 Obóz regeneracyjny w Juracie
  • 1805/16
    Liga Europy, mecz finałowy 18 maja 2016, St. Jakob-Park, Bazylea
  • 1805/16
    Reprezentacja Polski U16, Turniej UEFA Development 18 maja 2016, Polska – Białoruś, Starogard Gdański, 13:00
  • 2005/16
    Reprezentacja Polski U16, Turniej UEFA Development 20 maja 2016, Polska – Szwajcaria, Starogard Gdański, 17:00
  • 2205/16
    Reprezentacja Polski U16, Turniej UEFA Development 22 maja 2016, Dania – Polska, Pruszcz Gdański, 11:00
  • 23-3105/16
    Reprezentacja Polski, zgrupowanie przed EURO 2016 Hotel Arłamów (Bieszczady), 23 - 31 maja 2016
  • 2605/16
    Liga Mistrzów Kobiet, mecz finałowy 26 maja 2016, Stadio Città del Tricolore, Reggio Emilia
  • 2605/16
    Reprezentacja Polski U15, mecz towarzyski 26 maja 2016, Polska – Białoruś, Grajewo, 16:00
  • 2805/16
    Liga Mistrzów, mecz finałowy 28 maja 2016, Stadio Giuseppe Meazza, Mediolan
  • 2805/16
    Reprezentacja Polski U15, mecz towarzyski 28 maja 2016, Polska – Białoruś, Łomża, 12:00
Czerwiec 2016
  • 0106/16
    Reprezentacja Polski, mecz towarzyski Polska - Holandia, 20:45, Stadion Energa w Gdańsku
  • 0206/16
    Reprezentacja Polski kobiet, el. ME Polska - Szwecja, 18:00
  • 0606/16
    Reprezentacja Polski, mecz towarzyski Polska - Litwa, 18:00, Stadion im. Henryka Reymana w Krakowie, ostatni mecz przed EURO 2016
  • 0706/16
    Reprezentacja Polski, EURO 2016 Wylot do Francji i zakwaterowanie w bazie w La Baule
  • 1006/16
    Reprezentacja Polski, EURO 2016 Rozpoczęcie mistrzostw Europy 2016 we Francji
  • 1206/16
    Reprezentacja Polski, EURO 2016 12 czerwca 2016, 18:00, Stade de Nice(Nicea), mecz Polska - Irlandia Północna
  • 1606/16
    Reprezentacja Polski, EURO 2016 16 czerwca 2016, 21:00, Stade de France (Saint-Denis), mecz Niemcy - Polska
  • 2106/16
    Reprezentacja Polski, EURO 2016 21 czerwca 2016, 18:00, Stade Velodrome (Marsylia), mecz Ukraina - Polska
  • 2506/16
    Reprezentacja Polski, EURO 2016 25 czerwca 2016, 15:00, Stade Geoffroy Guichard (Saint-Etienne), mecz Szwajcaria – Polska
  • 28-0406/16
    Reprezentacja Polski w piłce plażowej Turniej Euro Beach Soccer League, 28.06 – 4.07, Rosja
  • 3006/16
    Reprezentacja Polski, EURO 2016 30 czerwca 2016, 21:00, Stade Vélodrome (Marsylia), mecz Polska – Portugalia
  • 3006/16
    Liga Europy, I runda eliminacyjna, pierwsze spotkania Slavia Sofia - Zagłębie Lubin, 30 czerwca, 18:30
Lipiec 2016
  • 0707/16
    Superpuchar Polski 7 lipca 2016, 17:30, Warszawa, mecz Legia Warszawa – Lech Poznań
  • 0707/16
    Liga Europy, I runda eliminacyjna, reważne Zagłębie Lubin - Slavia Sofia, 7 lipca, 18:00 /Cracovia - FK Skendija, 7 lipca, 20:00
  • 1007/16
    Finał EURO 2016 10 lipca 2016, 21:00, Stade de France
  • 12-1307/16
    Liga Mistrzów, II runda eliminacyjna, pierwsze spotkania 12-13 lipca 2016, II runda eliminacyjna LM / HSK Zrinski - Legia Warszawa, 12 lipca, 18:30
  • 1407/16
    Liga Europy, II runda eliminacyjna, pierwsze spotkania Partizan Belgrad - Zagłębie Lubin, 14 lipca, 20:15 / Piast Gliwice - IFK Goeteborg, 14 lipca, 20:45
  • 1507/16
    Początek Ekstraklasy, pierwsza kolejka 15-18 lipca 2016, I kolejka Ekstraklasy 2016/2017
  • 15-1707/16
    Puchar Polski, runda wstępna Spotkania rundy wstępnej PP w sezonie 2016/2017
  • 19-2107/16
    Reprezentacja Polski U19 kobiet, zgrupowanie 19-21 lipca 2016, Wronki
  • 19-2007/16
    Liga Mistrzów, II runda eliminacyjna, rewanże Legia Warszawa - HSK Zrinski, 19 lipca, 20:45
  • 2107/16
    Liga Europy, II runda eliminacyjna, rewanże Zagłębie Lubin - Partizan Belgrad, 21 lipca, 19:45 / IFK Goeteborg - Piast Gliwice, 21 lipca, 19:00
  • 2307/16
    Puchar Polski, 1/32 finału Spotkania 1/32 finału PP - 23,24,26,27 lipca 2016
  • 26-2707/16
    Liga Mistrzów, III runda eliminacyjna, pierwsze spotkania 26-27 lipca 2016, III runda eliminacyjna LM
  • 2807/16
    Liga Europy, III runda eliminacyjna, pierwsze spotkania
  • 2907/16
    Początek I ligi, pierwsza kolejka 29 - 31 lipca 2016, I kolejka I ligi 2016/2017
  • 2907/16
    Początek II ligi, pierwsza kolejka 29 - 31 lipca 2016, I kolejka II ligi 2016/2017
  • 2907/16
    Reprezentacja Polski U21 w piłce plażowej Talent Beach Soccer Tournament, Polska - Węgry (29 lipca, 18:30)
  • 3007/16
    Reprezentacja Polski U21 w piłce plażowej Talent Beach Soccer Tournament, Polska - Francja (30 lipca, 17:15)
  • 3107/16
    Reprezentacja Polski U21 w piłce plażowej Talent Beach Soccer Tournament, Polska - Białoruś (31 lipca, 17:15)
Sierpień 2016
  • 01-0308/16
    Reprezentacja Polski U20 Konsultacja szkoleniowa, 1-3 sierpnia 2016, Zielonka
  • 02-0308/16
    Liga Mistrzów, III runda eliminacyjna, rewanże 2-3 sierpnia 2016, III runda eliminacyjna LM
  • 04-0508/16
    Reprezentacja Polski U17 Konsultacja szkoleniowo-selekcyjna, Piaseczno, 4-5 sierpnia 2016
  • 0408/16
    Reprezentacja Polski U17 kobiet Mecz towarzyski, Irlandia Północna - Polska, 4 sierpnia, 19:30
  • 0608/16
    Reprezentacja Polski U17 kobiet Mecz towarzyski, Irlandia Północna - Polska, 6 sierpnia, 12:00
  • 0808/16
    Reprezentacja Polski U19, Hiroshima Balcom BMW Cup Polska - Korea Południowa, 8 sierpnia, 16:00, Hiroshima
  • 0908/16
    Reprezentacja Polski kobiet U19, mecz towarzyski Estonia – Polska, 9 sierpnia, Tallinn
  • 1008/16
    Reprezentacja Polski U19, Hiroshima Balcom BMW Cup Polska - Sanfrecce Hiroshima, 10 sierpnia, 16:00, Hiroshima
  • 1108/16
    Reprezentacja Polski U19, Hiroshima Balcom BMW Cup Polska - Republika Regionalna Hiroshima, 11 sierpnia, 17:30, Hiroshima
  • 1108/16
    Reprezentacja Polski kobiet U19, mecz towarzyski Estonia – Polska, 11 sierpnia, Tallinn
Wrzesień 2016
  • 0109/16
    Reprezentacja Polski U20, Turniej Czterech Narodów Szwajcaria - Polska, 1 września 2016, 18:00, Montreux
  • 0409/16
    Reprezentacja Polski, eliminacje MŚ 2018 4 września 2016, 18:00, Kazachstan – Polska
  • 0609/16
    Reprezentacja Polski U20, Turniej Czterech Narodów Polska - Niemcy, 6 września 2016, 18:00, Świnoujście
  • 1509/16
    UEFA European Women’s Under-19 Championship 2016/17 Qualifying round Polska – Rumunia, 15 września, 16:00, Wronki
  • 1709/16
    UEFA European Women’s Under-19 Championship 2016/17 Qualifying round Norwegia – Polska, 17 września, 16:00, Plewiska
  • 2009/16
    Reprezentacja Polski kobiet, eliminacje EURO 2017 Polska - Mołdawia, 20 września, Stadion OSiR we Włocławku, 18:00
  • 2009/16
    UEFA European Women’s Under-19 Championship 2016/17 Qualifying round Armenia – Polska, 20 września, 14:00, Wronki
Październik 2016
  • 0610/16
    Reprezentacja Polski U20, Turniej Czterech Narodów Włochy - Polska, 6 października 2016
  • 0810/16
    Reprezentacja Polski, eliminacje MŚ 2018 8 października 2016, 20:45, Polska – Dania
  • 1110/16
    Reprezentacja Polski, eliminacje MŚ 2018 11 października 2016, 20:45, Polska – Armenia
Listopad 2016
  • 1011/16
    Reprezentacja Polski U20, Turniej Czterech Narodów Polska - Szwajcaria, 10 listopada 2016
  • 1111/16
    Reprezentacja Polski, eliminacje MŚ 2018 11 listopada 2016, 20:45, Rumunia – Polska
  • 1411/16
    Reprezentacja Polski U20, Turniej Czterech Narodów Niemcy - Polska, 14 listopada 2016
Wideo Łączy nas piłka
"Polska piłka" 1 (11) 2016 do pobrania!

Do pobrania jest już najnowsze wydanie "Polskiej Piłki", czasopisma Polskiego Związku Piłki Nożnej.

"Trener" 2 / 2016 do pobrania!

Do pobrania jest już najnowsze wydanie "Trenera", czasopisma Polskiego Związku Piłki Nożnej.

"Sędzia" Nr 1 (63) 2016 do pobrania!

Do pobrania jest już najnowsze wydanie "Sędziego", czasopisma Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Raport Sezon 2013/2014  okladka

Nadchodzący mecz
Kazachstan Polska
Kazachstan VS Polska
Astana Arena, Astana
04.09.2016, 18:00
PolskaKobieca Reprezentacja Polski Beach SoccerFutsalPuchar PolskiPuchar Polski KobietLogo EkstraligaI Liga KobietEkstraklasa1 Liga2 LigaCentralna Liga JuniorówAkademia Młodych OrłówLetnia Akademia Młodych OrłówZ podwórka na stadion o puchar Tymbarku
Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się
Wideo