RozgrywkiPiłka nożna kobietAktualnościPolki za granicą: Błyskawiczny gol Stobby Powrót

AktualnościPiłka nożna kobiet

Polki za granicą: Błyskawiczny gol Stobby

22 / 09 / 14 Autor: PZPN

Najbardziej polski klub w 2. Bundeslidze BV Cloppenburg pokonał na wyjeździe Holsten Kiel 4:1, czym potwierdził aspiracje do powrotu do Bundesligi. Już w pierwszej minucie wynik spotkania otworzyła była kapitan reprezentacji Polski Marta Stobba. Zapraszamy na przegląd dokonań polskich piłkarek w ligach zagranicznych.

Liga francuska

Katarzyna Kiedrzynek (PARIS SAINT GERMAIN) – nie grała przeciwko FC Metz (7:0)

Allianz-Frauen Bundesliga

Magdalena Szaj (1.FFC TURBINE POTSDAM) – nie grała przeciwko 1.FFC Frankfurt (2:1)

2. Bundesliga

Agnieszka Winczo (BV CLOPPENBURG) – 74 minuty w meczu z Holsten Kiel (4:1)

Marta Stobba (BV CLOPPENBURG) – 90 minut i gol w meczu z Holsten Kiel (4:1)

Dominika Wylężek (BV CLOPPENBURG) – nie grała w meczu z Holsten Kiel (4:1)

Jolanta Siwińska (1.FC Lübars) – od 67 minuty w spotkaniu z VfL Bochum (3:0)

Hanna Konsek (1.FC Lübars) – 90 minut w spotkaniu z VfL Bochum (3:0)

Regionalliga Nordost (3 liga)

Katarzyna Jankowska (Blau Weiss H. Neuendorf) – 90 minut w spotkaniu z USV Jena II (2:3)

Westfalenliga (4 liga)

Symela Ciesielska (Arminia Bielefeld) – 90 minut w meczu z FSV Gütersloh II (4:1)

Kamila Kmiecik (Arminia Bielefeld) – 90 minut i hat-trick w meczu z FSV Gütersloh II (4:1)